Disorient i CO wystąpią w Desdemonie (KONKURS)

22 Sty

26 stycznia na deskach sceny klubu Desdemona w Gdyni pojawi się punk-rockowa grupa Disorient i hard jass&roll’owe CO. Weź udział w konkursie i zgarnij wejściówkę na koncert!

Zespół DISORIENT aktywnie działał na polskiej scenie punk rockowej w latach 2006-2010. Po czterech latach przerwy grupa postanowiła wrócić na scenie. Na razie na jeden koncert, ale kto wie co będzie w przyszłości? Zespół pochodzi z Gdyni. Inspiracje czerpie z klasyków punk’n’rolla. Największym sukcesem zespołu była trasa po Europie – „I meet Elvis in Hell 2009”, która odbyła się wraz ze szwedzką grupą Night Shift.

– Wszystko zaczęło się gdy czterech kolegów z deskorolki, zainspirowanych muzyką, postanowiło stworzyć zespół. Gramy punk rocka często z nuta rock’n’rolla. Pozytywnie nastawione teksty, plus melodyjne brzmienie gitar, mają dawać zamierzony efekt, wyzwolenia energii, pobudzenia do działania – piszą sami o sobie.

Obecnie w skład wchodzą: Lamadżo – wokal (Tetrix oraz UndoCatz), Majk The Bad – gitara, Dub Whale (Roman) – bas (Enchantia) oraz Kris Hood – perkusja (East End Riot).

Zespół CO powstał dawno temu, daty niestety nikt nie zarejestrował. Sami określają się jako ekipa odszczepieńców tworząca alter sztukę progender. Punkrockowa mieszanina wszystkich dostępnych gatunków muzycznych zawsze suto zakrapiana wysokoprocentowym alkoholem. Zespół pieśni i tańca raczej do wódki niż do różańca.

Koncert startuje o godzinie 20.00. Wejściówki w cenie 7 zł do nabycia przed wejściem do klubu (Gdynia, ul. Abrahama 37). 

1535528_566263506784130_1561394623_n

UWAGA: KONKURS! Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i zgarnij wejściówkę na koncert. 

W której z tragedii występuje postać Desdemony?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (24 stycznia) do godziny 22.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – DESDEMONA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzoneni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 24 stycznia, do godziny 22.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Konkurs został rozwiązany, zajrzyjcie do swoich skrzynek pocztowych!

One Reply to “Disorient i CO wystąpią w Desdemonie (KONKURS)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.