Dawid Kwiatkowski na Dzień Dziecka

26 Maj

Wszystkich fanów Dawida Kwiatkowskiego czeka nie lada niespodzianka – 1 czerwca na stadionie PGE ARENA odbędzie się jego specjalny koncert z okazji Dnia Dziecka. Występ rozpocznie się o godzinie 17.00, a na wszystkich przybyłych będzie czekała cała masa atrakcji.

Ponad 70 niespodzianek dla dzieci, w tym scena z dziecięcymi i młodzieżowymi zespołami muzycznymi i tanecznymi, pokazy sportowe, animacje artystyczne, nowoczesne i historyczne środki komunikacji miejskiej oraz wielkogabarytowe gry planszowe. W tym roku PGE ARENA łączy atrakcje przygotowane dla dzieci z Dniem Otwartym Stadionu.

Oferowane będą specjalne promocje na stałe atrakcje PGE ARENY: kolej tyrolską, gokarty, bungee jumping. Zaś przez cały dzień, tj. od godz. 10:00 do 17:00 możliwe będzie podziwianie wnętrza stadionu. Osoby, które jeszcze nie widziały bursztynowej areny od środka, a chciałyby ją zobaczyć będą mogły wejść na sektory trybuny żółtej.

Dawid Kwiatkowski

Święto najmłodszych zakończy się koncertem idola młodzieży, Dawida Kwiatkowskiego. Jego fani będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym będzie można wygrać miejsce na wakacyjnym Fanowskim Obozie Muzycznym z artystą. Finał konkursu odbędzie się na scenie głównej o godzinie 14.30. Zapraszamy!

Wstęp wolny!

One Reply to “Dawid Kwiatkowski na Dzień Dziecka”

  1. Pingback: Wielki finał ENERGA BASKET CUP | my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.