Czy Zamachowski, Polk i Malajkat symulują choroby? (KONKURS)

17 Paź

„Klub hipochondryków” jest przykładem na doskonałe zgranie wszystkich elementów składających się na spektakl: znakomita scenografia, świetna reżyseria i brawurowe role wszystkich aktorów. Ta przezabawna komedia o tych, którzy potrafią odnaleźć na swoim ciele objawy niemalże każdej choroby, od dziesięciu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na sztukę, która zostanie zaprezentowana w Gdyni już 20 października! 

Bohaterowie sztuki to archetypy mężczyzn przekraczających magiczną barierę czterdziestych urodzin i posiadających wszystkie objawy kryzysu wieku średniego z hipochondrią na czele. Antykwariusz Leo oraz dwóch architektów – Ken, będący w trakcie rozwodu i Tom, mężczyzna z przeszłością amanta, prześcigają się między sobą w wymyślaniu nowych urojonych dolegliwości. Zmagają się z własną słabością, jaką jest niemożność pogodzenia z upływającym czasem. Całość, przedstawiona z dystansem i ciepłą ironią, wywołuje śmiech i wzbudza zrozumienie, zwłaszcza wśród męskiej części publiczności. Za kreację Leo, Zbigniew Zamachowski otrzymał nominację do prestiżowej nagrody Feliksa Warszawskiego. Jego sceniczni przyjaciele dotrzymują mu kroku i całość jest misterną koronką poczucia humoru, dowcipu i wartkiej akcji.

Spektakl zostanie zaprezentowany w gdyńskim Teatrze Muzycznym (ul. Plac Grunwaldzki 1) w poniedziałek (20 października) o godzinie 17.30 i 20.45. Bilety w sprzedaży na bileteriach internetowych, w Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz w biurze Art Production pod numerem tel. 58 550 50 50.

247719_706185442809043_8815532172507675918_n

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl!

W którym ze słynnych filmów animowanych jeden z aktorów występujących w spektaklu „Klub Hipochondryków” podkładał głos Kota w Butach?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (17 października) do godziny 17.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ART PRODUCTION. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych wiadomości zawierających poprawną odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 17 października, do godziny 17:30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Fundatorem nagród jest Art Production.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.