Czas na II Gdyński Dzień Zumby

3 Kwi

Na tę informację fani tańca połączonego z solidnym treningiem czekali od roku! Już 9 kwietnia w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu odbędzie się II Gdyński Dzień Zumby. Ćwiczenia w rytmie energetycznej muzyki będą trwały od godziny 14:00 do 17:00. Wstęp bezpłatny.

Erupcja energii
Zumba to niezmiennie jedna z najpopularniejszych aktywności, odbywających się w ramach Gdyńskiego Poruszenia (cykl bezpłatnych zajęć, w których uczestniczyć może każdy, niezależnie od wieku czy sprawności fizycznej). Kumulację tanecznej mocy przeżywaliśmy rok temu podczas pierwszej edycji Gdyńskiego Dnia Zumby. Na parkiecie stawiło się blisko pół tysiąca entuzjastów tańca i pozytywnej energii. Tym samym oczywiste stało się, że wydarzenie doczeka się swojej kontynuacji.

W II Gdyńskim Dniu Zumby uczestniczyć będzie grono znanych i lubianych trenerów z całego Trójmiasta. Zajęcia prowadzić będą m.in.: Monika Tran Van, Ania Cegłowska, Natalia Wargacka, Dorota Sumiła i Anna Barlak.

Aktywność dla każdego
Zumba to połączenie tańca, fitnessu i treningu wytrzymałościowego. Proste układy bazujące na salsie, merengue, sambie, czy hip-hopie wprawią w dobry nastrój każdego uczestnika. Podczas zajęć można spalić setki kalorii i uzupełnić poziom endorfin na długi czas! Zumba pozytywnie wpływa na poprawienie wydolności organizmu i pracę serca. Dlatego niezależnie od tego czy masz 5 czy 105 lat – przyjdź 9 kwietnia i przygotuj się na potężną dawkę pozytywnej energii!

Bawimy się i pomagamy Julce
II Gdyński Dzień Zumby to także okazja na podzielenie się dobrą energią. Podczas wydarzenia prowadzona będzie akcja charytatywna. Dochód z niej zostanie przeznaczony na wsparcie dziewiętnastoletniej Julki, która dwa lata temu uległa wypadkowi samochodowemu, w skutek którego doznała urazu kręgosłupa. Wypadek diametralnie wywrócił jej życie. Julka została sparaliżowana od pasa w dół i obecnie porusza się wyłącznie na wózku inwalidzkim. Nie poddaje się jednak, a dzielnie walczy. Mimo przeciwności losu dąży do pełnej sprawności. Rehabilitacja szybko postępuje i idzie w dobrym kierunku, niestety jest bardzo kosztowna. Właśnie na nią przeznaczone zostaną środki zebrane podczas akcji.

Przyjdź, poruszaj się i pomagaj z nami – II Gdyński Dzień Zumby już 9 kwietnia!

Fot.tyt.: fot. flickr.com/UTC.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.