Curly Heads w Zatoce Sztuki (KONKURS)

4 Sie

Na scenie sopockiego klubu Zatoka Sztuki Beach Club już 6 sierpnia wystąpi Dawid Podsiadło z zespołem Curly Heads. Pokręcone głowy piątki przyjaciół, pomimo burzliwego okresu solowej kariery Dawida, tworzyło i nadal skutecznie tworzy muzykę pełną energii, rockowych brzmień i swobody. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na ich koncert!

Curly Heads to pięć talentów, pięciu młodych i zdolnych chłopaków, którzy w bardzo naturalny sposób romansują z dźwiękami. Połączyła ich przyjaźń, pochodzą z Dąbrowy Górniczej, w 2010 roku chwycili za instrumenty i postanowili grać razem. Przetrwali w przyjaźni najbardziej burzliwy okres solowej kariery Dawida, bez poczucia straty, bo przedtem zdążyli wspólnie poczuć rożne smaki muzykowania. Minione dwa lata okazały się dla chłopaków z Curly Heads ogromnym skokiem ku dojrzałości, zarówno muzycznej, jak i emocjonalnej.

Podsiadło przyznaje, że Curly Heads było od początku jego siłą napędową, zalążkiem jego muzycznej tożsamości i po ogromnym sukcesie płyty solowej cieszy się na „powrót do domu”. Gatunkowo debiutanckiej płyty Curly Heads pt. „Ruby Dress Skinny Dog” nie da się zamknąć w muzycznej nomenklaturze, ale na pewno głównym elementem spajającym całość jest energia której najjaskrawszym przykładem jest pierwszy singel promujący wydawnictwo – „Reconcile”.

Pod koniec 2014 roku ukazał się debiutancki album zespołu „Ruby Dress Skinny Dog”. To krążek pełen rockowych brzmień, swobody i zadziornego wokalu wokalisty Dawida Podsiadło. Płyta szybko osiągnęła status złotej, a kluby podczas jesiennej trasy koncertowej były wypełnione po brzegi. Na sopockiej plaży zespół wystąpi już 6 sierpnia w ramach cyklu Lotto Music. Koncert startuje o godzinie 20.30 (otwarcie drzwi: 18.00).

Bilety w cenie 25 zł (STREFA B) , 35 zł (STREFA A) lub 75 zł (STREFA VIP) do nabycia w recepcji Zatoki Sztuki lub za pośrednictwem strony internetowejStrefa VIP jest umiejscowiona bezpośrednio pod sceną. Ma dedykowaną obsługę i strefą barową, do strefy tej wchodzi się osobnym wejściem. Rezerwacje: 884 654 933 lub vip.zatokasztuki@gmail.com.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na koncert Curly Heads w sopockiej Zatoce Sztuki!

W jakiej organizacji ekologicznej udziela się aktor, który wcielił się w główną rolę w klipie do singla promującego pierwszą płytę grupy Curly Heads?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (5 sierpnia) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – CURLY HEADS W ZATOKA SZTUKI BEACH CLUB. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 5 sierpnia, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.