CODE{sun}DAY

5 Lip

Branża IT nieustannie spotyka się z brakiem kadr, które mogłyby sprostać zapotrzebowaniu rynku. Programistów brakuje w całym kraju. Jak wygląda to od strony potencjalnych przyszłych programistów? Chętnych jest wielu, ale nie każdy wie, jak zacząć i jakiej technologii się uczyć. W wyborze może pomóc CODE{sun}DAY, czyli niedzielne warsztaty programowania kierowane do osób, które nie miały jeszcze żadnej styczności z kodowaniem. Najbliższe szkolenie odbędzie się 5 sierpnia 2018 r.!

Podczas warsztatów uczestnicy zobaczą namiastkę tego, jak wygląda praca programisty oraz napiszą swoje, często pierwsze, linijki kodu. Wydarzenie to świetna okazja, by zapytać o nurtujące pytania doświadczonych trenerów oraz wymienić się swoimi doświadczeniami z innymi uczestnikami.

Podczas tej edycji uczestnicy będą mogli zmierzyć się z programowaniem w jednym z trzech języków: Java ,JavaScript lub Python. Uczestnicy będą wspólnie z trenerem tworzyć aplikacje, które pozwolą im posiąść pierwsze praktyczne umiejętności związane z tymi językami.

Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Fundacji CODE:ME w Gdańsku 5 sierpnia 2018, zapisy trwają od 5 lipca do 22 lipca 2018, a koszt warsztatów to 24,99 zł. O zakwalifikowaniu decyduje odpowiedź na pytanie: „dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach?”.

Więcej szczegółów na stronie CODE:ME: codeme.pl/codesunday-gdansk/ oraz na profilu FB: www.facebook.com/FundacjaCODEME/notifications/.

O organizatorze: Fundacja CODE:ME zajmuje się propagowaniem szeroko pojętnej nauki programowania. W swojej ofercie posiada kursy programowania od podstaw oraz na poziomie zaawansowanym, a także od niedawna kursy testowania.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.