CODE{sun}DAY (PATRONAT)

21 Lut

Popularność branży IT od lat nie maleje. Nie maleje również ilość chętnych by rozpocząć przygodę z tą branżą. Możliwości wejście do branży jest wiele i nie każdy wie, jak zacząć i jakiej technologii się uczyć oraz jak ważny jest ciągły rozwój i nauka. W wyborze i poszerzaniu umiejętności może pomóc CODE{sun}DAY, czyli niedzielne warsztaty programowania i testowania.

Podczas warsztatów uczestnicy napiszę wspólnie kod, często swój pierwszy lub przetestują pierwszą stronę. Wydarzenie to świetna okazja, by zapytać o nurtujące pytania doświadczonych trenerów oraz wymienić się swoimi doświadczeniami z innymi uczestnikami.

Podczas tej edycji uczestnicy będą mogli wziąć udział w jednym z trzech warsztatów. Dla osób, które zastanawiają się nad programowaniem do wyboru front-endowe warsztaty z JavaScript lub back-endowe z Pythona. Natomiast zainteresowani ścieżką testerką będą mogli sprawdzić się na warsztatach z testowania.

Tym razem w rolach prowadzących trzy kobiety, które podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Fundacji CODE:ME w Gdańsku 10 marca 2019, zapisy trwają do 3 marca 2019, do godz. 23:59, a koszt warsztatów to 30 zł. Ważne: o zakwalifikowaniu decyduje odpowiedź na pytanie: „dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach?”.

Zapisy:  TUTAJ.
Więcej szczegółów na stronie CODE:ME oraz na ich fanpage’u: www.facebook.com/FundacjaCODEME/.

Portal my3miasto.pl ponownie ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.