CODE{sun}DAY (PATRONAT)

30 Lip

Branża IT nieustannie się zmienia, przez co spotyka się z brakiem kadr odpowiadającym na zapotrzebowanie rynku. Programistów brakuje w całym kraju. Jak wygląda to od strony potencjalnych przyszłych programistów? Chętnych jest wielu, ale nie każdy wie, jak zacząć i jakiej technologii się uczyć. W wyborze może pomóc CODE{sun}DAY, czyli niedzielne warsztaty programowania kierowane dla osób, które nie miały jeszcze żadnej styczności z kodowaniem.

CODE{sun}DAY jest organizowane przez Fundację CODE:ME, która od ponad 5 lat wspiera zarówno osoby początkujące i rozpoczynające swoją przygodę z programowaniem i testowaniem, a także te bardziej zaawansowane chcące rozwijać swoje umiejętności czerpiąc wiedzę od wieloletnich praktyków.

Bardzo często od osób zainteresowanych kursami i przebranżowieniem się otrzymuję pytanie „czy programowanie jest dla mnie? Jaki język wybrać?”. Zawsze wtedy zapraszam na nasze warsztaty, bo to świetna okazja, by pod okiem trenera napisać swoje pierwsze linijki kodu i wymienić się doświadczeniem zarówno z mentorem, jak i resztą grupy, która ma podobne rozterki” – mówi Karolina Best koordynatorka CODE{sun}DAY.

Podczas zbliżającej się edycji 20 osób będzie miało okazję spróbować swoich sił podczas warsztatów z technologii python i stworzyć swoją pierwszą aplikację. Wydarzenie będzie także doskonałą okazją do rozmów z doświadczonym trenerem, który odpowie na wszystkie pytania, także te związane z branżą. 23 edycja będzie wyjątkowa, bo odbędzie się w formie zdalnej – prowadzonej w czasie rzeczywistym.

CODE{sun}DAY

Kiedy: 9 Sierpnia 2020 r.
Gdzie: Online
Koszt: 30 zł za cały dzień.

Organizator: Fundacja CODE:ME
Kontakt:
Karolina Best
karolina.best@codeme.pl

Klaudia Kaczmarczyk
klaudia.kaczmarczyk@codeme.pl

Fundacja CODE:ME
Aleja Wojska Polskiego 41, 80-268 Gdańsk
Tel. +48 724 379 836
Email: kontakt@codeme.pl
www.codeme.pl

Więcej szczegółów na stronie CODE:ME: codeme.pl/codesunday-zdalnie/ oraz na Facebooku: www.facebook.com/FundacjaCODEME/.

Źródło: Informacja prasowa.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.