Chris Botti w Operze Leśnej (KONKURS)

17 Maj

Ma na koncie 5 nominacji do Grammy oraz jedną statuetkę. Wydał 10 albumów, a 4 z nich trafiły na pierwsze miejsce listy Billboard US Jazz, trzy kolejne dotarły do 4 miejsca. 1 czerwca 2019 roku na wieczór z Chrisem Bottim zaprasza Opera Leśna w Sopocie, a my, dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia na koncert!

Botti to jeden z najbardziej docenianych instrumentalistów. Wirtuoz trąbki. Do współpracy zapraszali go między innymi: Sting, Michael Bublé, Aretha Franklin, Paul Simon, Steven Tyler, czy Frank Sinatra i Lady Gaga. Jego solowa kariera też wygląda imponująco. Wydał 10 albumów, a 4 z nich trafiły na 1. miejsce listy Billboard US Jazz, trzy kolejne dotarły do 4. miejsca. A jeden z nich – Chris Botti In Boston – otrzymał aż 3 nominacje do Grammy.

Botti to nie tylko świetny muzyk, to także znakomity gawędziarz i wielki wielbiciel kapeluszy. Podobno w świecie jazzu nikt nie nosi ich tak dobrze, jak on. Artysta, choć jest niekwestionowaną gwiazdą, słynie także z pokory i niesamowitej współpracy z innymi muzykami. Szczególnie podczas koncertów.

Chris Botti w trasie spędza 300 dni w roku. Grał z wieloma topowymi orkiestrami w największych i najlepszych salach koncertowych świata, od Carnegie Hall i Hollywood Bowl po Sydney Opera House i Real Teatro di San Carlo we Włoszech. W sobotę 1 czerwca, wraz ze swoim zespołem, wystąpi w Operze Leśnej w Sopocie. To nie tylko pozycja obowiązkowa dla osób, które w muzyce szukają chwili dla siebie. To także doskonały pomysł na prezent. Koncert odbywa się przecież w Dzień Dziecka, a kilka dni wcześniej – 26 maja – świętujemy Dzień Matki.

Koncert rozpocznie się o godz. 20:00.

Bilety na koncert: TUTAJ.

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na koncert!

              Na jakim instrumencie rozpoczął swoją muzyczną przygodę Chris Botti?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (29 maja) do godziny 10:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – CHRIS BOTTI. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 29 maja, do godziny 10:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na koncert Chrisa Bottiego.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Organizatorem i sponsorem zaproszeń jest Agencja Up Concerts.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.