Bursztynowa Miss Polski (PATRONAT)

9 Lip

Konkurs „Bursztynowa Miss Polski 2018″ odbędzie się podczas festiwalu muzycznego „Summer Amber Festiwal 2018”, na którym musicie się pojawić – 20-21.07.2018 w miejscowości Jantar, 25.07.2018 w Jastarni oraz 1.08.2018 w Krynicy Morskiej. Uczestniczki wystąpią na jednej scenie m.in. z Zenonem Martyniukiem, Sławomirem oraz Margaret!

Zgłaszać możecie się do trzech miejscowości – do Jantaru, Jastarni oraz Krynicy Morskiej. Spośród wszystkich zgłoszeń, komisja wybierze 36 dziewczyny, po 12 na każdą miejscowość. Z dziewczyn, które dojdą do tego etapu, jury wyłoni 12 finalistek, do których bezpośrednio dołączy zwyciężczyni eliminacji internetowych. Finał konkursu odbędzie się 11.08.2018 w Ustce, a poprzedzony będzie 3 dniowym zgrupowaniem w malowniczym pensjonacie „Pod Brzozą”. 


–  Na uczestniczki i finalistki czekają wspaniałe nagrody, kosmetyki, stroje, biżuteria ale w tym roku mamy dla Was coś naprawdę wyjątkowego – zdobywczyni komplementarnego tytułu Sponsora Głównego będzie miała możliwość wzięcia udziału w reklamie telewizyjnej! Dodatkowo podczas finału gwarantujemy nocleg, sesję zdjęciową do ekskluzywnego kalendarza 2019 oraz fantastyczną, wakacyjną zabawę – informują organizatorzy.

Dlatego nie zwlekaj, zgłoś się już dziś!

Aby wziąć udział w eliminacjach należy:

– Zapoznać się z regulaminem konkursu oraz go zaakceptować;
– Wypełnić formularz zgłoszeniowy;
– Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć 3 zdjęcia;
– W przypadku gdy komisja wybierze Ciebie masz 14 dni na wysłanie podpisanej umowy (oraz zgodę rodziców, w przypadku kandydatki niepełnoletniej) na adres:

Agencja Marketingowo-Reklamowa LIDER Sp. z o.o.
ul. Studzienna 37-38c
82-300 Elbląg

lub skan podpisanej umowy i zgody na adres mailowy: lider@elbląg.com.pl w tytule ”Zgłoszenie Miss”.

Weź udział w konkursie piękności „Bursztynowa Miss Polski 2018” i przeżyj z piękną przygodę. Powodzenia!

                                     >>ZOBACZ TAKŻE: Summer Amber Festiwal (PATRONAT)<<

Źródło: Informacja prasowa.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.