„Polska muzyka na antenach radiowych nie występuje” – wywiad z zespołem Budka Suflera (WIDEO)

30 Sie

Budka Suflera, zespół – legenda, który ma za sobą kilka dobrych dekad aktywności muzycznej i funkcjonowania na polskim rynku. Kapela, która w swoich najlepszych latach grywała ponad 300 koncertów rocznie, a czas, teoretycznie przeznaczony na wodę sodową i zachłyśnięcie popularnością, w całości wykorzystywany był na ciężką pracę oraz budowanie pozycji na polskiej scenie muzycznej.

O tym dlaczego kradzież utworów w internecie powinna być rozpatrywana w tożsamych kategoriach, co przywłaszczenie cudzego samochodu. Czy komunizm wyhamował rozwój i ewolucję Budki Suflera? A także jakich polskich artystów zdarza się im słuchać na co dzień i dlaczego tak mało jest polskiej muzyki w rodzimych rozgłośniach. To tylko niektóre tematy, które poruszyliśmy w naszej rozmowie z zespołem Budka Suflera, dlatego bardzo serdecznie zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu!

3 Replies to “„Polska muzyka na antenach radiowych nie występuje” – wywiad z zespołem Budka Suflera (WIDEO)

  1. Powiem tak : trzech bardzo inteligentnych facetów. Zdolnych i wiedzących o co w muzyce i świecie „show biznesu” chodzi. Nie udają, nie gwiazdorzą bardziej niż trzeba. Zdystansowani.
    Podoba mi się rozwój waszego reportera. Intuicyjnie? Ustawiany? Jakkolwiek to się dzieje, ale jest zdolny, bo dostosowuje się bezbłędnie do sytuacji : w wywiadzie z damą (E. Górniak) elegancki, nienaganne maniery getelmana, pół kroku za divą. Z N. Siwiec : luzak i prawie kumpel tej pseudo celebrytki, a z Budką Suflera : profesjonalny, zorientowany, dobrze przygotowany, mądre pytania. Ubiór tez dostosowany. Jest świetny. I ma coraz większy luz, ale nie przesadza z brataniem się z rozmówcami. Jest ok.

  2. To zespół, ktory uwielbiają moja babcia, moja mama, moje przyjaciółki i ja. Są absolutnie ponadczasowi. I tacy normalni w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.