BOKKA w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim

24 Lis

BOKKA to bez wątpienia najbardziej niezwykły projekt 2014 roku na polskiej scenie muzycznej. Debiutujący zespół po wyprzedanej pierwszej trasie koncertowej i występach na największych polskich i zagranicznych festiwalach wyrusza w jesienną trasę koncertową. Na scenie Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego w ramach art-blendu usłyszymy grupę w środę, 26 listopada o godzinie 20.00. 

Zespół od początku działa incognito, kierując uwagę na to, co jest dla nich najważniejsze – na swoją muzykę. Niespełna rok po wydaniu debiutanckiej, świetnie przyjętej płyty pt. „Bokka”, mają za sobą występy m.in. na: Open’er Festival, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, Męskie Granie i brytyjskim The Great Escape.

Ich debiutancka płyta wyraźnie zamieszała w środowisku muzycznym. Doczekali się dwóch singli – „Town Of Strangers” oraz „Reason”, do których teledyski zrealizował wielokrotnie nagradzany duet PSYCHOKINO. Zyskali uznanie jednego z największych portali muzycznych na świecie – Pitchfork, jako pierwszy polski artysta zostali ogłoszeni w line-upie tegorocznego Open’era, a liczba odsłon znakomitego teledysku do singla „Town Of Strangers” przekroczyła 1 milion i 400 tysięcy i nadal rośnie.

Bilety w cenie 25 zł (z Kartą do Kultury) i 30 zł dostępne w kasie GTS (ul. Bogusławskiego 1) oraz za pośrednictwem strony internetowej.

>>ZOBACZ TAKŻE: Edyta Olszówka i Janusz Gajos na scenie GTS (FOTO)<<

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.