Blisko 4 tys. zł dla schroniska Promyk

2 Sty

3987 listów z marzeniami i życzeniami wrzucili gdańszczanie do specjalnej skrzynki pocztowej Świętego Mikołaja. Za każdą z kartek Forum Gdańsk przekaże złotówkę dla schroniska dla bezdomnych zwierząt “Promyk” w Gdańsku. Oprócz tego wybrano trzy kartki z marzeniami, które wkrótce zostaną spełnione.

„Drogi Św. Mikołaju, bardzo marzę o rowerze, który przydałby mi się w pracy, ponieważ praca listonosza jest bardzo ciężka, torba dużo waży… Bardzo by mi to ułatwiło życie” – napisała Pani Małgorzata i do niej powędruje rower ufundowany przez Forum Gdańsk.

Spełnione zostanie także marzenie małej Mariki, której bardzo precyzyjna lista życzeń zawierała: „fioletową walizkę, rodzinę małpek lps (Littlest Pet Shop), wianuszek świąteczny na drzwi oraz frędzlową poduszkę w kolorze czerwonym (2), 3 bombki w kształcie serca w kolorze czerwonym, dużo słodyczy i świątecznego pluszaka – psa”.

Trzecia zwyciężczyni konkursu na najlepiej umotywowaną kartkę do św. Mikołaja to Pani Joanna, która poprosiła o… zaczarowaną miotłę. „Będę mogła zwiedzać dużo szybciej i więcej miejsc zobaczę” – napisała w liście. Podróżniczka-marzycielka otrzyma od Forum Gdańsk voucher na bilety lotnicze.

Źródło: Informacja prasowa.

One Reply to “Blisko 4 tys. zł dla schroniska Promyk”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.