Biznesowa Szybka Randka (KONKURS)

20 Lip

30 lipca o godz. 9:00 w hotelu Szydłowski w Gdańsku-Wrzeszczu odbędzie się kolejna edycja „Biznesowej Szybkiej Randki”. Mamy dla Was zaproszenia!

Czym właściwie jest „Biznesowa Szybka Randka”?

Speed-dating to idea, która zrodziła się w Ameryce i służyła do poznawania nowych ludzi i kojarzenia par. Tu ta idea przechodzi na płaszczyznę biznesową i służy do kojarzenia biznesów, a w zasadzie ludzi biznesu. Na Biznesowej Szybkiej Randce spotkasz przedstawicieli różnych środowisk zawodowych, o odmiennych zainteresowaniach, doświadczeniach, temperamentach. Znajdziesz się w jednej sali z potencjalnymi klientami i kontrahentami, a co najważniejsze – będziesz miał możliwość porozmawiania z nimi twarzą w twarz! – zachęca organizatorka BSR – Fatima Zblewska.

Zasady są proste: uczestnicy mają 4 minuty na rozmowę przy jednym stoliku (po 2 minuty na osobę). Podczas rozmów w parach, osoby prezentują swoją działalność i szukają płaszczyzny do możliwej współpracy. Koniec czasu sygnalizuje dzwonek i wtedy należy przejść do kolejnego stolika.

Brzmi ciekawie? W lipcu organizatorka planuje kolejną edycję. Jeśli jeszcze Cię nie było, „umów się na randkę”! Nawet nie wiesz jak bardzo może Cię ona miło zaskoczyć!

bsr

Informacje i zapisy: http://biznesowaszybkarandka.evenea.pl/

 

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj zaproszenie na Biznesową Szybką Randkę.

Jaki, wg Ciebie, jest najlepszy przepis na dobry biznes?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (27 lipca) do godziny 16.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – BIZNESOWA SZYBKA RANDKA! Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzone będą osoby, które przyślą nam najciekawsze odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 27 lipca, do godziny 16.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Organizator: VIP EVENT Fatima Zblewska
Partnerzy: Hotel Szydłowski, Pomorski Klub Biznesu
Patronat Medialny: my3miasto.pl, Express Biznesu, metropolia.info

Fot.tyt.: Adam Kolka

One Reply to “Biznesowa Szybka Randka (KONKURS)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.