Biznes Kocha Kobiety

28 Wrz

Biznes Kocha Kobiety zaprasza wszystkie Panie, które cenią sobie wiedzę, merytoryczność i nieustająco rozszerzają swoje kompetencje, 4 października, godz. 17:30–20:30 do Focus Hotel Premium w Gdańsku.

Marka ta wspiera kobiety w karierze na etacie, a także rozwijaniu własnych biznesów. Podczas warsztatów uczestniczki nabywają nowych kompetencji, indywidualne szkolenia dla firm mają na celu kompleksową pomoc osobom prowadzącym własne firmy. Na spotkaniach uczestniczki inspirują się, poznają nowe trendy, nawiązują kontakty.

Podczas najbliższego spotkania dowiecie się m.in.: jak w prosty sposób zoptymalizować swoje działania w Internecie i być bardziej widocznym. Wioleta Magdziarz doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje podczas prezentacji przedstawi narzędzia, które pozwalają ocenić stan obecności firmy w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania.

Dyrektor Oddziału PKO BP – Aleksandra Szczęsna przedstawi kilka praktycznych porad od bankowców. Opowie m.in. jak podejmować mądre decyzje dotyczące finansów.

Dr Agnieszka Popławska Boruc, Psycholog organizacji i zarządzania opowie o różnicach w odbiorze treści reklamowych. Czyli, jak i do kogo mówić, by trafić z reklamą swojego produktu.

Podczas spotkania będzie można uczestniczyć w mini Biznesowej Szybkiej Randce, którą moderować będzie inicjatorka i organizatorka spotkań tego cyklu – Fatima Zblewska. W ciągu minuty, każdy będzie miał możliwość przedstawienia działalności swojej firmy, poszukać partnera biznesowego lub pracownika.

Bilety wciąż dostępne:
– dla jednej osoby: 49 zł – www.bit.ly/bkk5 bilet
– dla dwóch osób: 79 zł (tylko 39,50 zł od osoby!) – www.bit.ly/bkk5-bilet-2os

Biznes Kocha Kobiety zaprasza wszystkie Panie, które cenią sobie wiedzę, merytoryczność i nieustająco rozszerzają swoje kompetencje, 4 października, godz. 17:30–20:30 do Focus Hotel Premium w Gdańsku.

                                                  >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.