Biznes Kocha Kobiety #6 (PATRONAT)

30 Lis

Biznes Kocha Kobiety zaprasza wszystkie Panie, które cenią sobie wiedzę, merytoryczność i nieustająco rozszerzają swoje kompetencje, 5 grudnia, godz. 17:30 – 20:30 do Olivia Sky Club w Gdańsku.

Biznes kocha Kobiety zaprasza na szóstą, wyjątkową, bo Mikołajową edycję BKK w Gdańsku. Marka ta wspiera kobiety w karierze na etacie, a także rozwijaniu własnych biznesów. Podczas warsztatów uczestniczki nabywają nowych kompetencji, indywidualne szkolenia dla firm mają na celu kompleksową pomoc w zakresie Social Media, Employer Brandingu, oraz budowania marki. Na spotkaniach uczestniczki inspirują się, poznają nowe trendy, nawiązują kontakty.

Podczas najbliższego spotkania dowiedzą się m.in. czym jest RODO, jakie kompetencje zawodowe będą nam potrzebne w niedalekiej przyszłości oraz jak zbudować markę modową którą zauważy Vogue.

Czym jest RODO i czy my przedsiębiorcy jesteśmy na nie gotowi? Jak nowe przepisy wpłyną na nasze biznesy? Jak wpłyną na kampanie e-marketingowe, Google Adwords, Facebook Ads? Jakie są najważniejsze wymogi nowego rozporządzenia UE i jak sprawnie przygotować się na zmiany w prawie.

Spróbujemy zmierzyć się z próbą odpowiedzi nie tylko na pytanie, jak będzie wyglądała przyszłość pracy, ale też jakie kompetencje staną się pożądane czy wręcz niezbędne. Omówimy pod tym kątem pięć różnych, prawdopodobnych scenariuszy, które wynikają z obecnych zmian m.in. społecznych, ekonomicznych czy środowiskowych – informuje Łarysa Wujcik, organizatorka wydarzenia.

Jak zacząć własny biznes, mając jedynie 500 zł na koncie, rozwinąć markę Pralines tak, by była rozpoznawalna nie tylko w Polsce. Co zrobić, by trafić do British Vogue oraz czym zaskarbić sobie sympatię potencjalnych inwestorów – o tym opowie Patrycja Bronk, właścicielka marki Pralines.

Prelekcje:
„Rozporządzenie o ochronie danych (RODO) – w jakim zakresie nas dotyczy i jak wpłynie na nasze działalności?” Katarzyna Marczak
„Praca – scenariusze które szykuje nam przyszłość.” Aleksandra Trapp
„Historia Pralines, czyli jak zbudowałam markę, którą pokochały tysiące.” Patrycja Bronk

                                             >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<
Zapisy na BBK #6TUTAJ.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym BBK.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.