Barciś i Żak – dziwna para? (KONKURS)

31 Mar

Na deskach sceny Teatru Muzycznego w Gdyni 8 kwietnia gościnie zaprezentowana zostanie sztuka teatralna zatytułowana Dziwna para. To legendarny hit Broadway’u, a jego autor – Neil Simon, jest jedynym żyjącym pisarzem, który ma na Broadway’u teatr swego imienia. Odpowiedz na proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl!

Autor spektaklu Dziwna para jest jednym z najczęściej grywanych komediopisarzy amerykańskich na świecie i niemal wszystkie jego sztuki, cieszą się zawrotnym powodzeniem, również na dużym ekranie.

Nie inaczej było z filmową wersją Dziwnej pary, w której wystąpili Jack Lemmon i Walter Mathau. Teatr Capitol, który gościnnie pojawi się w gdyńskim Teatrze Muzycznym, pozwoli widzom ocenić umiejętności znanego duetu komediowego – Artura Barcisia i Cezarego Żaka, którzy wydają się tak różni, jak różni są bohaterowie Dziwnej pary. A są to: kochający uroki życia dziennikarz sportowy, racjonalista i niepoprawny bałaganiarz (co w końcu doprowadza do rozstania z żoną) imieniem Oskar i jego żywe zaprzeczenie – domator, pedant, hipochondryk i histeryk Feliks, którzy spotykają się na cotygodniowych partiach pokera.

– Kiedy małżeństwo Feliksa również się rozpada, Oskar w trosce o jego los proponuje mu żeby się do niego wprowadził. To, co z tego wynika, czyli zderzenie dwóch krańcowo odmiennych charakterów, jest tak zabawne, dowcipne i ciepłe, że skłoniło Dudka Dziewońskiego – jednego z naszych i najznakomitszych artystów kabaretowych i znawcę lekkiego repertuaru do stwierdzenia: Neil Simon wie o komedii wszystko! – zachęca ekipa z Teatru Capitol.

Spektakl zaprezentowany zostanie we wtorek, 8 kwietnia o godzinie 19.00. Występują: Wioletta Arlak, Agnieszka Michalska, Artur Barciś, Piotr Skarga, Witold Wieliński, Wojciech Wysocki, Cezary Żak.

Bilety w cenach 90, 100 i 130 zł do nabycia w kasach Teatru Muzycznego (Gdynia, ul. Plac Grunwaldzki 1) oraz za pośrednictwem strony internetowej.

UWAGA: KONKURS! Odpowiedz na pytanie i wygraj jedno z podwójnych zaproszeń na spektakl Dziwna Para!

Jaki jest twój sposób na uniknięcie konfliktu w związku lub małżeństwie?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres: konkursy@my3miasto.pl do piątku (4.04) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURSY MY3MIASTO.PL – DZIWNA PARA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz przesłaniu nam swoich danych wraz numerem telefonu, który pozwoli szybciej skontaktować się nam ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najbardziej kreatywnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 4 kwietnia, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Fundatorem nagród jest firma ArtProduction.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.