Baltic Games ekstremalnie widowiskowy

22 Lip

Tegoroczna edycja festiwalu Cropp Baltic Games to większe areny, nowe konkurencje i wyjątkowi artyści. Widowiskowy festiwal odbędzie się od 12 do 14 sierpnia na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku. Dla publiczności do skakania na rowerze lub do swobodnego spadania dostępne będą dwie poduchy pneumatyczne!

Cropp Baltic Games to największy festiwal sportów ekstremalnych i muzyki w Polsce. To przede wszystkim zawody deskorolkowe i BMX-owe. Nie zabraknie również nowości w postaci nowej konkurencji DIRT BMX oraz DIRT MTB. Ta ostatnia została przypisana do przystanków Mistrzostw Świata w tej kategorii. Zawody DIRT to nic innego jak ogromne loty na specjalnie przygotowanym torze wykonanym z piasku bądź drewna. MTB to skrót oznaczający rower górski. Połączenie konkurencji MTB z zawodami Dirtowymi to jedna z najbardziej popularnych i efektownych widowisk świata ekstremalnego.

Na widzów czekać będą również: dwie sceny muzyczne, dwa skateparki, na których odbywać się będą zawody oraz jeden otwarty dla publiczności, tor do skoków dirt oraz minirampa. Pula nagród w tegorocznych konkursach to w tym roku ok. 20 000 zł.
To nie koniec atrakcji. Podczas Baltic Games odbędzie się Festiwal Parkouru z warsztatami. Dla publiczności dostępne będą dwie poduchy pneumatyczne do skakania na rowerze lub do swobodnego spadania. Dodatkową atrakcją jest w tym roku również Silent disco.

Więcej informacji i szczegółowy program imprezy: www.balticgames.co.

Źródło: Materiały prasowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.