Bajka o księżniczce Popi i smoku Tarabistraku (KONKURS)

3 Paź

Księżniczki to zazwyczaj istoty ładne, urocze i koszmarnie nudne. Na szczęście Popi należy do tych księżniczek, które nie dają sobie w kaszę dmuchać… Dla naszych Czytelników mamy zaproszenia do Teatru Gdynia Główna na bajkę, która wystawiona zostanie 6 października o godz. 12:00.

Księżniczki to zazwyczaj istoty ładne, urocze i koszmarnie nudne. Na szczęście Popi należy do tych księżniczek, które nie dają sobie w kaszę dmuchać. Ta księżniczka ma siłę przebicia wieży zamkowej. I więcej odwagi, niż niejeden książę. A właściwie całe państwo królów!

Adaptacja „Bajki o księciu Pipo, o koniu Pipo i księżniczce Popi” Pierre’a Gripariego opowiedziana jest z perspektywy księżniczki Popi, która przemierza świat w poszukiwaniu księcia Pipo i miłości do niego, objawionej we śnie. Będziecie w napięciu obserwować, jak wśród bojowych okrzyków dziewczyna błyskawicznie poznaje smak władzy, odkrywa sens wolności i nieuchronności przemijania. Jest gotowa, by stać się Królową.

W obsadzie poza Idą Bocian i Małgorzatą Polakowską po raz pierwszy na deskach Teatru Gdynia Główna wystąpią Jakub Grzybek i Piotr Mahlik.

TWÓRCY:
REŻYSERIA: EWA IGNACZAK
OBSADA: IDA BOCIAN, MAŁGORZATA POLAKOWSKA, JAKUB GRZYBEK, PIOTR MAHLIK
ŚWIATŁO I DŹWIĘK: MARZENA CHOJNOWSKA
TEATR: TEATR STAJNIA PEGAZA

Bilety dostępne TUTAJ.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj pojedyncze zaproszenie na Bajkę  o księżniczce Popi i smoku Tarabistraku w TGG, która zostanie wystawiona 6 listopada o godz. 12:00.

                    Jak nazywa się dyrektor i współzałożycielka Teatru Gdynia Główna?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku, 4 października, do godziny 12:30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – BAJKA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 4 października, do godziny 12.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są pojedyncze zaproszenie na Bajkę o księżniczce Popi i smoku Tarabistraku w TGG.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Fot. Marzena Chojnowska.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.