Back To The Ocean w Cafeart U Muzyk’uff (KONKURS)

10 Gru

Back To The Ocean, czyli Agnieszka Olszewska-Kaczmarek – laureatka międzynarodowych konkursów songwriterskich – wystąpi 18 grudnia w gdyńskim Cafeart U Muzyk’uff. Artystka zaprezentuje m.in. piosenki z najnowszego mini albumu „Rain”. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert! 

Agnieszka Olszewska-Kaczmarek to piosenkarka, songwriterka i gitarzystka. Artystka ubiera własne kompozycje w formę akustycznych, soft rockowych piosenek, których treść stanowią opowieści o ludziach, ich uczuciach oraz decyzjach, jakie w życiu należy podejmować. Jej twórczość porównywana jest do wykonawców takich jak Melissa Etheridge, Anouk, Tracy Chapman, David Gray czy Sarah Bettens.

Pochodzący z pierwszej płyty utwór „Yes, You Are The Sun” został doceniony przez wytwórnię Quickstar Production, która umieściła piosenkę na składance „Rise Up, vol. 3” prezentującej najciekawsze debiuty 2009 r. Piosenka dostała się również do finałowej piętnastki miesięcznej rundy prestiżowego międzynarodowego konkursu songwriterskiego „Song Of The Year”. W kolejnych latach Agnieszka występowała na międzynarodowych festiwalach songwriterskich w Nashville i w Kopenhadze, pozyskała również do współpracy doświadczonego konsultanta muzycznego w Stanach Zjednoczonych. Była laureatką wielu międzynarodowych konkursów songwriterskich, w tym: International Songwriting Competition, Indie International Songwriting Competition, Song Of The Year czy UK Songwriting Contest.

Polska publiczność poznała Back To The Ocean trzy lata temu, gdy wokalistka pojawiła się na bluesowym festiwalu Gramy nad Prosną i zgarnęła wraz z zespołem aż trzy nagrody: Nagrodę Publiczności, III miejsce w głosowaniu jury i nagrodę specjalną od zespołu Dżem. Dzięki rekomendacjom jurorów festiwalu – dziennikarzy muzycznych – Back To The Ocean dotarła ze swoja muzyką do ogólnopolskich rozgłośni radiowych, m.in. Trójki, Radia Dla Ciebie, Jedynki, Antyradia, Tok FM, oraz wielu stacji lokalnych. W 2012 roku została wyłoniona spośród ponad 800 zgłoszeń z całej Polski przez jurorów Przystanku Woodstock i w prezentacjach na żywo wygrała eliminacje do Sceny Folkowej festiwalu.

Koncert w gdyńskim Cafeart U Muzyk’uff (ul. Derdowskiego 9-11) rozpocznie się o godzinie 20.00. Wstęp: 10 zł.

BTTO_cafeart_18_12_plakat

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na koncert!

Absolwentem, której z polskich uczelni jest reżyser klipu do piosenki promującej najnowszą EP-kę artystki?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (15 grudnia) do godziny 14.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – OH!ART. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 15 grudnia, do godziny 14.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.