Aż Sobie Zazdroszczę bycia sexy (PATRONAT) (KONKURS)

22 Sie

Seksapil, seksualność, bycie sexy… Co to właściwie oznacza? Jak czuć się dobrze we własnym ciele, pomimo jego niedoskonałości? Czy bycie seksowną to tylko wygląd? Na te oraz wiele podobnych pytań odpowie Wam fundacja Aż Sobie Zazdroszczę na kolejnych warsztatach – Aż Sobie Zazdroszczę bycia sexy. Dla naszych Czytelniczek mamy konkurs, w którym do wygrania są wejściówki na warsztaty.

Spotkanie rozpocznie się od ćwiczeń z instruktorką sexy dance Karolina Gełdon.

Następnie seksuolog Maja Majewska opowie uczestniczkom co nieco o kobiecej seksualności, o tym jak słuchać swojego ciała, jak radzić sobie z trudnościami w sferze seksualnej, jak korzystać z gadżetów erotycznych oraz odpowie na Wasze pytania, które będzie można zadać zarówno na forum, jak i anonimowo.

Na koniec gorseciarz Łukasz Budzisz, właściciel marki Bouduar, opowie o tworzeniu bielizny szytej na miarę i dopasowanej do ciała właścicielki. Mistrz igły zaprezentuje także swoje prace i wyjaśni czym różnią się one od kupowanej przez nas bielizny w sieciówkach.

Dla rozluźnienia atmosfery na uczestniczki czeka wino oraz słodkie przekąski przygotowane przez Pracownię Pysznych Tart.

Spotkanie odbędzie się 1 września o godzinie 13:00 w sali tanecznej Domówki na Kwadracie, ul. Jana z Kolna 12 w Gdyni.

Wejściówka: 19 zł
Bilety można kupić poprzez Klub Zniżek lub nabyć przed warsztatami.

UWAGA! Wstęp tylko dla Pań.

 

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj zaproszenie na warsztat #AżSobieZazdroszczę bycia sexy.

                                                     Co dla Ciebie oznacza wyrażenie „być sexy”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku 30 sierpnia do godziny 12:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – SEXY. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzone zostaną Czytelniczki, które przyślą najciekawsze odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 30 sierpnia, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są  zaproszenia na warsztat #AżSobieZazdroszczę bycia sexy.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.