Arcydzieło sztuki operetkowej „Wesoła Wdówka” na sopockiej scenie Opery Leśnej! (KONKURS)

8 Maj

„Wesoła Wdówka” to najsłynniejsze sceniczne dzieło Franza Lehára. Operetkę, której wszystkie arie i pieśni zasługują na miano przebojów będzie można zobaczyć 25 czerwca 2017 r. o godz. 18:00 na sopockiej scenie Opery Leśnej. Mamy dla Was podwójne zaproszenia!

Wiadomość o przyjeździe do Ponteverdy w Paryżu, bogatej i pięknej wdowy po bankierze wstrząsa mieszkańcami. Aby zatrzymać majątek w księstwie zostaje uknuta intryga, która zakłada wydanie za mąż Hanny Glawari za rodaka. Jednak, nie wszystko biegnie po myśli spiskujących.

Produkcja Teatru Muzycznego z Łodzi zachwyca swym rozmachem. Blisko 100 artystów na scenie (soliści, tancerze, orkiestra), bogata scenografia, doskonałe kostiumy oraz zabawne libretto uzupełniają całość. Reżyserem operetki jest dyrektor Teatru Muzycznego- Zbigniew Macias – stworzył widowisko przyjazne i mające przede wszystkim dostarczyć kilku godzin rozrywki i przyjemności. Udało się to nader obficie – napisał Dariusz Pawłowski w dzienniku „Polska – The Times”.

Wielbiciele muzyki Lehára będą mogli posłuchać jego pięknych melodii, a i bawić się licznymi perypetiami. „Wesoła Wdówka” to ponadczasowa opowieść, pełna humoru, intryg i wpadek – zapewnia doskonałą rozrywkę od początku… aż po szczęśliwe zakończenie.

Kiedy? 25 czerwca 2017, godz. 18:00
Gdzie? Sopot, Opera Leśna
Bilety: 50-150 zł
Do nabycia: Biletyna.pl, KupBilecik.pl, Bilet.pl, interticket.pl, salony Empik, kasy BART i Opery Leśnej.

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na „Wesołą Wdówkę”.

                                   Wymień 3 najsłynniejsze dzieła Franza Lehára.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (19 czerwca) do godziny 12:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – Wesoła Wdówka. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 19 czerwca 2017 r., do godz. 12:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są zaproszenia na operetkę „Wesoła Wdówka”.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Zaproszenia ufundował Impresariat 34art.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.