Anioły w komunikacji miejskiej – przyłącz się do akcji!

17 Gru

Zarząd Transportu Miejskiego i spółka Gdańskie Autobusy i Tramwaje wspierają akcję 12500 Aniołów, mającą na celu przybliżenie gdańszczanom idei hospicyjnej i budowanie wspólnoty niosącej pomoc potrzebującym.

Anioły opanowały komunikację publiczną w Gdańsku i kilka dni temu testowały najnowszy nabytek – tramwaj Pesa Jazz Duo. Wspólnie ze spółką Gdańskie Autobusy i Tramwaje ZTM wspiera akcję 12500 Aniołów, mającą na celu przybliżenie gdańszczanom idei hospicyjnej i budowanie wspólnoty niosącej pomoc potrzebującym.

Anioły dla Hospicjum Pomorze Dzieciom w gdańskiej komunikacji miejskiej

Anioł w Hospicjum to szczególna postać kogoś, kto w prostym geście solidaryzuje się z nieuleczalnie chorymi dziećmi. Przyłącz się do akcji i zostań 1 z 12500 Aniołów. Podaruj 8 zł miesięcznie na rzecz małych Podopiecznych Hospicjum. Tylko 8 zł, kwota wręcz niezauważalna w budżecie dla wielu z nas, a pozwalająca na zabezpieczenie opieki podopiecznym Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Anioły dla Hospicjum Pomorze Dzieciom w gdańskiej komunikacji miejskiej
Anioły dla Hospicjum Pomorze Dzieciom w gdańskiej komunikacji miejskiej

Jak zostać Aniołem dla Hospicjum? Wystarczy dokonać przelewu, w tytule wpisując: Zostaję Aniołem dla dzieci z Hospicjum na nr konta: 33 1090 1098 0000 0001 2428 2268 Santander Bank.

Więcej informacji: www.centrumemocja.pl

Fot.tyt.: Anioły dla Hospicjum Pomorze Dzieciom w gdańskiej komunikacji miejskiej.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.