ANGRY BIRDS FILM TOUR w Galerii Bałtyckiej

13 Maj

Takiej imprezy jeszcze nie było! Nadlatują ANGRY BIRDS! Są wściekłe i nieposkromione, a mimo to kocha je cały świat. W związku ze zbliżającą się premierą (27.05.) gorąco oczekiwanej animacji „ANGRY BIRDS FILM” 21 maja Galeria Bałtycka zaprasza do wspólnej zabawy zarówno dzieci, jak i dorosłych. 

Spotykamy się w sobotę, 21 maja. Podczas ANGRY BIRDS FILM TOUR czeka mnóstwo niezwykle widowiskowych atrakcji! – zachęcają organizatorzy przedsięwzięcia.

W programie ANGRY BIRDS FILM TOUR w Galerii Bałtyckiej:

– ANGRY RED BUS – co godzinę dzieci z opiekunami wyruszą w odjechaną, pełną atrakcji i zabawy przejażdżkę stylizowanym na głównego bohatera filmu piętrowym ANGRY RED BUSEM. Na dzieci czeka gość-niespodzianka!

– MEGAPROCA, czyli zręcznościowa gra w „21”, polegająca na trafianiu Świnek z wielkiej procy. Każde trafienie to punkty. Kto pierwszy uzbiera ich 21, wygra nagrodę.

– jedyna w Polsce możliwość zagrania w najnowszą produkcję Rovio i SEGA – ANGRY BIRD.

ARCADE GAME – supergrę zręcznościową typu Arcade.

– wspólna gra na wielkim ekranie ANGRY BIRDS CLASSIC oraz ANGRY BIRDS EGG HUNT.

– dzieci spotkają się z… samymi ANGRY BIRDS. Animatorzy w specjalnie sprowadzonych wyjątkowych, wspaniałych kostiumach będą zabawiać najmłodszych. Będzie także możliwość wykonania wspólnych zdjęć.

– FUN ISLAND, czyli miejsce, w którym dzieci pod opieką animatorów będą bawić się w gry i zabawy inspirowane Angry Birds. Tu również zrobią sobie zdjęcia z bohaterami filmu (duże kolorowe rzeźby Angry Birds) oraz wezmą udział w wyjątkowej PTASIEJ SZKÓŁCE.

 DAJCZADER! Prawdziwy hit spotkań. Specjalna maszyna mierząca… wściekłość. Każdego, kto przekonująco pokaże, jak bardzo jest „angry”, maszyna nagrodzi smakołykami od Cheetos.

 ANGRY BIRDS WIZAŻ – profesjonalni makijażyści sprawią, że dzieci przemienią się w kolorowe ANGRY BIRDS.

ANGRY BIRDS KINO – bajki z serii Angry Birds w mini kinie.

Impreza „Angry Birds Film Tour” w Galerii Bałtyckiej odbędzie się 21 maja br. w godzinach 11.00–19.00. Wstęp wolny.

angry birds film tour

LET’S GET ANGRY!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.