Akcja motywacja w Sopocie

10 Lis

Brakuje Ci motywacji? Chcesz się ogarnąć, ale nie wiesz, od czego zacząć? Weź udział w wykładzie motywacyjnym Łukasza Jakóbiaka, który odbędzie się 17 listopada w Sopocie.

Łukasz Jakóbiak jest znany przede wszystkim z internetowego talk-show 20m2 Łukasza. Przy użyciu kamer z telefonów komórkowych nagrywa rozmowy przeprowadzone w kawalerce z takimi osobami jak Doda, Piotr Najsztub, Krystyna Janda, Maciej Stuhr czy Dariusz Michalczewski.

Łukasz jest dziennikarzem, prezenterem i członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. Zaczęto o nim mówić po tym, jak w nietypowy sposób zwrócił na siebie uwagę. Wywiesił przed wejściem do siedziby EMI Music Poland CV i list motywacyjny olbrzymich rozmiarów. Pokazał w ten sposób, że determinacja i niekonwencjonalne działania są w cenie. Właśnie o tym, na podstawie własnych doświadczeń, mówi podczas wykładów motywacyjnych prowadzonych w całej Polsce pod hasłem 20 wykładów Łukasza.

Jedna z prelekcji będzie miała miejsce w Sopocie. Wszystkie osoby, którym brakuje wiary w siebie, mają szansę spotkać się z człowiekiem, który nie akceptuje słów ,,nie dam rady”. Wykład odbędzie się 17 listopada (niedziela) w godzinach 11.00-13.00 w Hotelu Mera and Spa w Sopocie (ul. Bitwy pod Płowcami 59). Obowiązuje zapis internetowy na stronie lukaszjakobiak.pl.

Wstęp jest odpłatny: 

– do 11.11 – 135 zł

– od 12.11 – 155 zł

Czytając opinie osób, które miały już okazję wziąć udział w wykładach, można powiedzieć: nie wszystko można przeliczyć na pieniądze. Przekonajcie się sami!

>>ZOBACZ TAKŻE: ŁUKASZ JAKÓBIAK DLA MY3MIASTO.PL<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.