Akademia Rozwoju Szefa (PATRONAT)

24 Lut

21 marca w godz. 9:00–12:00 w Gdyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości odbędzie się szkolenie z cyklu Akademia Rozwoju szefa. Dzięki temu wydarzeniu uczestnicy podniosą poziom satysfakcji z pracy i z życia osobistego, będą mogli lepiej rozwinąć potencjał swojej firmy oraz zespołu.  Trwają zapisy! Ilość miejsc mocno ograniczona.

Na warsztacie uczestnicy zdiagnozują swoje mocne i słabsze strony w zarządzaniu zespołem, a także dowiedzą się, na czym bardziej się koncentrują – potrzebach firmy czy pracujących w niej ludzi. Zwiększona świadomość w zakresie przyjmowanych przez członków zespołu ról umożliwi bycie nie tylko szefem, ale przede wszystkim przywódcą, który potrafi wykorzystać styl zarządzania w konkretnych sytuacjach.

Dla przedsiębiorców i menedżerów, dla osób, które chcą coś zmienić w swoim życiu lub w pracy, dla tych, którzy nie chcą stać w miejscu i czekać na los szczęścia – to specjalne i wyjątkowe wydarzenie poprowadzi Marta Woźny–Tomczak, niesłychanie energetyczna trenerka rozwoju osobistego i biznesowego z ponad 11-letnim doświadczeniem, autorka bloga www.JakProwadzicWlasnaFirme.pl oraz książki „Własny biznes – jak dojść do sukcesu, a także właścicielka firmy szkoleniowo – doradczej Personia.

Dla tych, którzy chcą w pełni rozwijać swój potencjał i być szefem, który doskonale zarządza swoim zespołem – jest to wydarzenie typu MUST BE.

Więcej informacji i zapisy na stronie bs-zarzadzanie-zespolem-gdynia.evenea.pl/.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.