Akademia Księgowości z okazji Dnia Księgowego!

15 Maj

Historia Księgowości sięga XIV w. kiedy to pojawiła się pierwsza księga kupiecka, pozwalająca kupcowi na zorientowanie się w stanie prowadzonych rozrachunków z kontrahentami. W związku z tak długa historia i tradycją tego dnia 9 czerwca każdego roku obchodzony jest Dzień Księgowości. Co roku tego dnia w firmie 2+1 Biuro Rachunkowe świętuje i zrywa stereotypy związanie z zawodem księgowego.

–  W tym roku chcemy ten dzień świętować wspólnie z innymi księgowymi. Chcemy zbudować społeczność księgowych i stworzyć rewelacyjny event. Intensywnie pracujemy nad Pierwszym Konwentem Księgowych: Akademia Księgowości. Chcemy żeby to wydarzenie było wyjątkowe i inspirujące dla właścicieli biur rachunkowych, księgowych, absolwentów i studentów, którzy swoją przyszłość wiążą z księgowości – informują organizatorzy. 

Akademia Księgowości łączy różne zagadnienia, które zmienią  podejście do zawodu księgowego. Łączenie i rozwijanie kompetencji twardych i miękkich potrafi przynieść wymierne korzyści.

 I dodają: – Akademia Księgowości to wydarzenie podczas, którego można zdobyć nową wiedzę, rozwinąć swoje kompetencje by wykorzystać swój potencjał, zmienić swoje podejście do zawodu księgowego, dowiedzieć się, w którym kierunku można rozwinąć swoją karierę w księgowości oraz nawiązać nowe kontakty z ludźmi z pasją. Dołączcie do nas i spotkajmy się w Trójmieście na Pierwszym Konwent Księgowych w Polsce. Czekają na Was liczne atrakcje, wyjątkowe spotkania wśród ludzi z pasją.

Akademia Księgowości
9 czerwca 2017, godz. 8-16
Olivia Sky Club,
ul. Grunwaldzka 472, Olivia Tower,
80-309 Gdańsk

Dostępne bilety: TUTAJ.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.