Akademia e-marketingu

29 Sty

20 marca na Stadionie Energa Gdańsk odbędzie sie bezpłatne szkolenie Akademii e-marketingu, organizowane przez Premium Partner Google i CS Group Polska SA. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców, a obejmować będzie zagadnienia e-marketingu. 

Tematyka spotkania to odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób promować firmę w sieci?

Porozmawiamy o tym, jak działać skutecznie z wykorzystaniem wyszukiwarki Google oraz narzędzi, które pozwolą uzyskać najlepsze efekty wzrostu widoczności i wizyt na stronie www.
Specjaliści Akademii opowiedzą również o tym, dlaczego warto mierzyć i analizować rezultaty podjętych działań i w jaki sposób kontrolować swoją inwestycję w rozwiązania e-marketingu – informuj organizatorzy wydarzenia.

Szczególną uwagę poświęcimy również aspektom współpracy z dostawcami usług, zasygnalizujemy zagrożenia wynikające z wyboru określonego modelu rozliczenia, przedstawimy także ważne informacje wprost z oficjalnych blogów Google odnoszące się do skutecznych obecnie działań prowadzonych w tej wyszukiwarce – dodają organizatorzy.

Więcej szczegółów na stronie www.akademiaclearsense.pl/.

Warsztaty poprowadzą specjaliści i praktycy, którzy na co dzień pracują z polskimi firmami i prowadzą strategie marketingowe w oparciu o wyszukiwarkę Google. Tematyka szkolenia to zarówno analiza czynników, które mają bezpośredni wpływ na widoczność i bezpieczeństwo strony www, jak i przegląd najskuteczniejszych obecnie działań dotarcia i pozyskania klienta poprzez Internet.

Gepostet von Akademia e-marketingu ClearSense am Dienstag, 22. Januar 2019

Spotkanie będzie również doskonałą okazją do nawiązania i utrwalania relacji z lokalnymi firmami.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, wymaga jednie zgłoszenia swojego udziału poprzez formularz na stronie www.

Program Akademi znajdziesz TUTAJ.

Zachęcamy także do zapoznania się z raportem „Rynek marketingu online dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce”, który został wydany przez CS Group Polska SA pod patronatem IAB Polska. Publikacja szczegółowo analizuje zarówno potrzeby, jak i aktualne możliwości oraz narzędzia dedykowane polskim firmom. Raport dostępny jest tutaj.

Patronem Akademii e-marketingu jest CS Group Polska SA, członek Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska www.iab.org.pl.

Portal my3mio.pl ma przyjemność być partnerem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.