Akademia e-marketingu na Stadionie Energa Gdańsk

8 Wrz

19 września, już po raz drugi w tym roku, na Stadionie Energa Gdańsk odbędzie się bezpłatne szkolenie z zagadnień e-marketingu. Trwają zapisy!

Tematyka spotkania to najnowsze trendy e-marketingu z zastosowaniem wyszukiwarki Google, a także narzędziach, które pozwolą uzyskać najlepsze efekty promocji firmy. Specjaliści Akademii opowiedzą również o tym, dlaczego warto mierzyć i analizować rezultaty podjętych działań i w jaki sposób kontrolować swoją inwestycję w rozwiązania e-marketingu.

Szczególną uwagę poświęcimy także aspektom współpracy z dostawcami usług, zasygnalizujemy zagrożenia wynikające z wyboru określonego modelu rozliczenia, przedstawimy także oficjalne stanowisko Google wobec skutecznych obecnie działań prowadzonych w wyszukiwarce – mówią organizatorzy.

Warsztaty dla Państwa poprowadzą specjaliści i praktycy, którzy na co dzień pracują z polskimi firmami i prowadzą strategie marketingowe w oparciu o wyszukiwarkę Google. Tematyka szkolenia to zarówno analiza czynników, które mają bezpośredni wpływ na widoczność i bezpieczeństwo strony www, jak i przegląd najskuteczniejszych obecnie działań dotarcia do klienta poprzez Internet. Spotkanie będzie również doskonałą okazją do nawiązania i utrwalania relacji z lokalnymi firmami.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, wymaga jednie zgłoszenia swojego udziału poprzez formularz na stronie www.

Program szkolenia: TUTAJ.

Patronem Akademii e-Marketingu jest CS Group Polska SA, członek Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska www.iab.org.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.