Afromental wystąpią w Zatoce Sztuki (KONKURS)

11 Sie

Afromental to siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych facetów. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. Zarówno prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Grupę, jakiej jeszcze w Polsce nie było! Na scenie ustawionej na sopockiej plaży Afromental wystąpią w piątek, 14 sierpnia. Mamy dla Was bilety! 

Afromental tworzą: Łozo (Wojciech Łozowski – wokal), Tomson (Tomasz Lach – wokal), Śniady (Bartosz Śniadecki – instr. klawiszowe), Baron (Aleksander Milwiw-Baron – gitara), Lajan (Wojciech Witczak – bas), Torres (Tomasz Torres – perkusja), Dziamas (Grzegorz Dziamka – instr. perkusyjne).

Muzyka, którą tworzy zespół Afromental to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu. Stylistycznie to mieszanka głównie rocka, hip-hopu, rapcore’u. Zespół w swojej 10-letniej działalności wydał 4 studyjne albumy: „The Breakthru” (2007), „Playing with pop” (2009), „The B.O.M.B.” (2011) oraz „Mental House” (2014).

Afromental posiada na swoim koncie występy na najważniejszych scenach i festiwalach w Polsce, liczne nagrody m.in. MTV European Music Award, VIVA Comet, Eska Music Award, Superjedynkę.

14 sierpnia na plażowej scenie Zatoki Sztuki w ramach Lotto Music zespół wystąpi z materiałem promującym najświeższy album „Mental House”, którym podkreśla swój niezależny charakter i niepowtarzalny styl muzyczny.Będziemy mogli zapewne usłyszeć charakterystyczny i towarzyszący temu zespołowi od lat groove i flow z pogranicza hip-hopu i soulu połączony z ciężkimi gitarowymi brzmieniami – zachęcają organizatorzy koncertu. Start: godzina 20.30.

Bilety na koncert do nabycia w recepcji klubu i online w następujących cenach: 25 zł (strefa B), 35 zł (strefa A) oraz 70 zł (strefa VIP). Strefa VIP to strefa umiejscowiona bezpośrednio pod sceną z dedykowaną obsługą i strefą barową oraz osobnymi toaletami. Do strefy tej wchodzi się poza kolejnością, osobnym wejściem.
Istnieje możliwość wykupienia dedykowanego miejsca siedzącego. Rezerwacje: 884 654 933 lub vip.zatokasztuki@gmail.com.

Afromental_poster_

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert Afromental w Zatoka Sztuki Beach Club!

W jakim serialu telewizyjnym wystąpił zespół Afromental?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (13 sierpnia) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – AFROMENTAL W ZATOKA SZTUKI BEACH CLUB. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 13 sierpnia, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.