3miejskie Rio, czyli przegląd styczniowych imprez karnawałowych

9 Sty

Karnawał, to szczególna pora w roku. Ludzie budzą się z zimowego letargu, a nocne SKM-ki kursują częściej. Gdzie najlepiej i najbardziej nietypowo zabawić się w Trójmieście? Sprawdźcie nasz przegląd karnawałowych imprez na wszystkie weekendy stycznia.

– To dobry czas, żeby wyszaleć się przed Wielkanocą. Uwielbiam karnawałowe imprezy, bo różnią się od zwykłych, weekendowych wypadów ze znajomymi. Człowiek staje się bardziej kreatywny. Przez samo słowo karnawał, okres ten staje się jakoś bardziej magiczny, kolorowy i szalony – tłumaczy Hania, studentka pedagogiki z Gdańska.

Bal Maskowy

Jak wykorzystać ten magiczny czas? Już w najbliższą sobotę (11 stycznia) możecie zasmakować prawdziwego weneckiego balu w Dream Clubie. Tej nocy królować będą maski i każdy może stać się kim tylko zechce, a wyobraźnia nie zna granic. Na Balowiczów czekają atrakcje i niespodzianki – informują organizatorzy. Oprawę muzyczną zapewnią duet Loui & Scibi oraz reprezentant trójmiejskiej sceny dj’skiej – Dj Mibro.

Dla tych, którzy uwielbiają łączyć modę i świetną zabawę mamy idealne rozwiązanie. Również w tę sobotę o godzinie 19.00 w sopockiej Zatoce Sztuki odbędzie się pokaz mody i biżuterii Aleksandra Gliwińskiego i Magdaleny Arłukiewicz. To jednak nie wszystko. Zaraz po pokazie rozpocznie się Fashion Party – imprezowa gratka dla wszystkich, nie tylko tylko tych zainteresowanych modą, którą uświetnią Dj Ros & Alexa.

the fashion night

Lubicie przebierane i tematyczne imprezy? W takim razie szykujcie nastroje i kostiumy! W piątek 17 stycznia o godzinie 20.00 klub Kosmos organizuję tematyczne party Impreza NIE dla Mugoli – przebierany event w stylu Harrego Pottera. Podczas zabawy będzie można skorzystać m.in. z komnaty tajemnic, peronu 9 i ¾ oraz pubu pod trzema miotłami.

W sobotę 18 stycznia Kongo Bar rozkręca Wspomnienia PRL-u. To niesamowita okazja, żeby z przymrużeniem oka na własnej skórze poczuć, jak kiedyś bawili się ludzie z Trójmiasta. Oprawę muzyczną stworzą Nuncjusz oraz Motyl.

wspomnienia prlu

Ostatni weekend stycznia, to także idealny czas na zabawę. W sobotę 25 stycznia w Dream Clubie czeka was podróż w głąb dzikiego świata w towarzystwie faunów, tancerek i tajemniczych dziewczyn. Dzikość Serca, bo tam nazywa się impreza, poprowadzą Dj JORDY JAY oraz Dj Mibro.

Fani salsy (i nie tylko!) na pewno znajdą swoje miejsce w klubie Kosmos. W ostatnią niedzielę stycznia (26.01) o godzinie 20.00 rozpoczyna się tam Sensual Salsa Party, czyli pełna energii propozycja dla miłośników tańca oraz dobrej zabawy.

Tak wiele wspaniałych i pełnych atrakcji imprez karnawałowych może sprawić, że Trójmiasto stanie się prawdziwym rywalem dla brazylijskiego Rio de Janeiro. Nie ma co się zastanawiać – wystarczy tylko włożyć wygodne buty na nogi i ruszać na podbój klubowych parkietów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.