Po raz 33. Trójmiasto będzie uczyć się na błędach innych (PATRONAT)

10 Kwi

Przed nami już 33. spotkanie z serii FuckUp Nights Trójmiasto. W piątkowy wieczór, 12 kwietnia 2019 r., o godz. 18.00 w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER w przyjaznych okolicznościach, przyjrzymy się biznesowym porażkom. Wciąż trwają zapisy na wydarzenie.

FuckUp Nights (FUN) to cykliczne spotkania, podczas których odważni przedstawiciele różnych branż opowiadają publiczności o swoich biznesowych wpadkach. Również i tym razem na uczestników wydarzenia czekają pouczające historie, pełne zabawnych zwrotów akcji.

Zapraszamy na 33. spotkanie z cyklu FuckUp Nights Trójmiasto – mówi Sara Miotk, koordynatorka wydarzenia z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER. – Dzięki trójce wyjątkowych prelegentów, uczestników wydarzenia czeka rozwijający, a zarazem zabawny wieczór. Dowiedzą się m.in. jak popełniając 5 błędów, zniszczyć budowaną przez 5 lat firmę. Obiecujemy, że będzie ciekawie – dodaje.

Nie od dziś wiadomo, że najlepiej uczymy się na błędach. Podczas FuckUp Nights mamy okazję wyciągnąć wnioski z cudzych pomyłek, zachowując bezpieczną pozycję w swoim biznesie. Za każdym razem z tej możliwości korzysta ok. 100 osób.

Jako pierwsza wystąpi Kaja Rempel – owner & CEO w We Commerce. Od początku swojej kariery zawodowej związana jest ze środowiskiem startupowym, biznesowym i digital marketingiem. Na spotkaniu opowie historie kilku pożegnań oraz postara się przekonać, że fuckup wcale nie jest taki straszny. Jako drugi, o tym jak zniszczyć firmę, budowaną przez 5 lat, opowie Maciej Stępa z Grupy Profit Plus. Na koniec zastanowimy się czy praca w gastro to ciągła impreza czy syzyfowe wyzwanie? Na to pytanie odpowie Oskar Pryczyniec z Klubogalerii Bunkier.

 

FuckUp Nights Trójmiasto odbędzie się w piątek, 12 kwietnia w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18.00. Organizatorem spotkania jest Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. Partnerzy wydarzenia: Studio306 oraz New York Pizza.  Liczba miejsc ograniczona. Bilety dostępne są na stronie: bit.ly/2YKFved.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym cyklu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.