30. FuckUp Nights Trójmiasto nie będzie porażką (PATRONAT)

17 Paź

Zbliża się kolejne spotkanie z serii FuckUp Nights Trójmiasto. W piątkowy wieczór, 19 października 2018 r., o godz. 18.00 w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER w wyjątkowych okolicznościach, przyjrzymy się biznesowym porażkom. To już 30. jubileuszowa edycja! Trwają zapisy.

FuckUp Nights (FUN) to spotkania, na których odważni przedstawiciele różnych branż opowiadają o swoich błędach. Podczas każdego z nich jest czas na ciekawe historie, pytania i… świętowanie porażek, a w tym roku będziemy celebrować je wyjątkowo hucznie.

To spotkanie będzie dla nas wyjątkowe – mówi Sara Miotk, koordynatorka wydarzenia
z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER. – W najbliższy piątek obchodzimy jubileusz i spotykamy się podczas 30. edycji wydarzenia. Zapraszamy wszystkich, również tych, którzy będą z nami po raz pierwszy – dodaje.

FuckUp Nights daje możliwość uczenia się na błędach, nie popełniając ich. Wiele osób już skorzystało z tej opcji. Na spotkania regularnie przychodzi ok. 120 gości. Masz okazję do nich dołączyć.

Będziemy sporo analizować i wyciągać wnioski, ale uczestnicy nie muszą bać się nudy! Wszystko dzięki trójce prelegentów, którzy z dozą humoru i autorefleksji opowiedzą o swoich błędach – dodaje Sara Miotk.

Jako pierwszy wystąpi Jakub Latoszewski, który w IQ PL zajmuje się marketingiem i handlem. Na spotkaniu podzieli się wiedzą o tym, jak z porażki wybrnąć z dobrym wynikiem.Jako drugi o swoich doświadczeniach z organizacją wydarzeń opowie Jakub Wysocki, specjalista od marketingu i relacji inwestorskich.

Trzecim prelegentem będzie Michał Ardziejewski, przedsiębiorca amator, były uczestnik Clipstera oraz stały bywalec Startera. Inżynier informatyki dążący do automatyzacji niemalże każdego procesu w biznesie jak i relacji z ludźmi. Zaliczył przygodę jako CTO startupu automatyzującego najem nieruchomości oraz od wielu lat wolontariusz projektów non-profit w środowisku chrześcijańskim. Aktualnie „etatowy” programista w SolveQ.

FuckUp Nights Trójmiasto odbędzie się w piątek, 19 października w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER i rozpocznie się o godzinie 18.00.

Organizatorem spotkaniajest Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. Złotym sponsorem Fuckup Nights Trójmiasto w roku 2018 jest Software Development Academy, a partnerem wydarzenia zostało Studio306.

Liczba miejsc ograniczona. Bilety dostępne są na stronie: www.funtrojmiasto30.evenea.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.