25-lecie zespołu Raz Dwa Trzy w sopockim Pick&Roll’u (KONKURS)

15 Lip

Podczas jubileuszowego koncertu zespołu Raz Dwa Trzy, który 18 lipca odbędzie się w sopockim klubie Pick&Roll, trójmiejscy fani grupy będą mieli okazję usłyszeć największe przeboje grupy. Impreza startuje o 20.00. Mamy dla Was bilety! 

Jedyny i niepowtarzalny koncert z okazji 25-lecia istnienia zespołu. Usłyszymy największe przeboje grupy, która powstała – jak mówi jej lider Adam Nowak – 31 lutego 1990 roku w Zielonej Górze – zapowiadają organizatorzy koncertu. – Należą do klasyki. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Bez względu na wiek – swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz.

Skład zespołu nie zmienia się od ponad 20 lat! Na scenie sopockiego klubu wystąpią: Adam Nowak (gitara, śpiew), Grzegorz Szwałek (pianino el., akordeon), Jacek Olejarz (perkusja), Jarek Treliński (gitara elektryczna, akustyczna) oraz Mirek Kowalik (gitara basowa, kontrabas).

Bilety na sobotni koncert w cenie 50, 70 i 90 zł dostępne przed wejściem do klubu oraz za pośrednictwem strony internetowej.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na koncert!

W którym roku został wydany i jaką nosi nazwę piąty album zespołu Raz Dwa Trzy?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (17 lipca) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRESARIAT. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 17 lipca, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat 34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.