20–lecie grupy MoCarta (KONKURS)

31 Sie

21 marca 2015 roku Grupa MoCarta obchodziła dwudzieste urodziny. Z tej okazji w Teatrze Polskim w Warszawie odbył się uroczysty koncert jubileuszowy kwartetu i jego Przyjaciół. Wydarzenie to odbiło się szerokim echem i wzbudziło życzliwe zainteresowanie publiczności w całej Polsce. Grupa MoCarta w związku z tym przygotowała program jubileuszowy pod tytułem „Dzieła wybrane z dwudziestu lat” i wyruszyła w trasę koncertową świętować swoje okrągłe urodziny, ponieważ zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Widzów. 21 października Wasi ulubieńcy wystąpią w Gdańsku, a my mamy dla Was podwójne zaproszenia!

W koncercie zobaczą Państwo nagrania archiwalne z pierwszego występu kwartetu oraz najważniejsze i najlepsze utwory zespołu. Muzycy opowiedzą kilka anegdot ze swojego artystycznego życia oraz zaprezentują kilka najnowszych kompozycji.

Dzięki najnowocześniejszym zdobyczom techniki swój wirtualny udział potwierdzili: Piotr Bałtroczyk, Artur Andrus oraz GrupoMoCarciątka.

Data: 21 października 2017, godz. 20:15
Miejsce: Gdańsk, Scena Teatralna NOT, ul. Rajska 6
Bilety: 85/105/115 zł. Do nabycia w: Biletyna, KupBilecik, eBilet

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na występ Grupy MoCarta.

                Gdzie i kiedy po raz pierwszy przed publicznością wystąpił słynny kwartet smyczkowy?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (18 października) do godziny 10:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL –GRUPA MOCARTA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 18 października, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na występ Grupy MoCarta.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.