14nasty Dzień Miesiąca. Śmiej się! (PATRONAT)

12 Paź

„Łączymy siły bo razem możemy więcej, wierzymy, że warto się wspierać i współpracować. Dlatego tym razem spotkanie społeczności Lady Business Club organizowane jest wspólnie z Wysoką Szpilką w ramach comiesięcznych spotkań 14nasty dzień miesiąca oraz Brainstorm z Ekspertem i odbędzie się 14 października w godzinach 10:00-12:00 w Sopocie, w restauracji L’Entre Villes, Aleja Niepodległości 737.

Podczas spotkania uczestniczki dowiedzą się:

– kiedy stres jest naszym wrogiem, a kiedy przyjacielem,
– jakie są skutki stresu,
– jak można sobie radzić ze stresem poprzez techniki relaksacyjne,

a dodatkowo:

– porozmawiamy o korzyściach płynących ze śmiechu,
– doświadczymy wybranych ćwiczeń jogi śmiechu,
– będziemy się dobrze bawić.

Przyjdź i poznaj ciekawe, ambitne i przedsiębiorcze kobiety z Twojego regionu, promuj swoją firmę, nawiąż aktywne i trwałe relacje biznesowe. Podziel się Twoją cenną wiedzą i doświadczeniem oraz w zaufanym gronie właścicielek firm porozmawiaj o prowadzeniu własnego biznesu.

Ekspert spotkania: EWELINA SUPIŃSKA – Psycholog, instruktor jogi śmiechu, właściciel Sztuki Relaksu.Przez ostatnich kilkanaście lat pracowała w korporacjach(min. Alior Bank, CreditAgricole), gdzie jako HR Biznes Partner wspierała menedżerów w zarządzaniu zespołami i rozwoju osobistym oraz prowadziła szkolenia.Przez kilka lat pracowała też jako wykładowca i nauczyciel psychologii. Prywatnie “od zawsze” w Trójmieście. Uwielbia spacery nad morzem oraz swojego psa Coco.

Sztuka Relaksu powstała po to, by podnosić jakość życia i dobrostan innych poprzez edukację prozdrowotną i rozwijanie umiejętności radzenia sobie ze stresem.W ofercie Sztuki Relaksu znajdują się warsztaty relaksacji, szkolenia i kursy związane z tematyką stresu oraz antystresowe warsztaty żywieniowe. Oferta Sztuki Relaksu skierowana jest do firm i instytucji, szkół i uczelni ,organizatorów eventów oraz osób prywatnych.

Miejsce wydarzenia: Sopot, restauracja L’EntreVilles, Aleja Niepodległości 737

Podczas spotkania dowiesz się o sobie dużo dobrego. Jedno Cię zaintryguje, inne zachwyci, a jeszcze inne zainspiruje do działania. Z pewnością wyjdziesz nie tylko z nowymi i wartościowymi kontaktami, ale także z nowymi pomysłami i inspiracjami, ale co najważniejsze – Z UŚMIECHEM.

Spotkanie prowadzą:

Emilia Bartosiewicz – Brożyna – redaktor naczelna LadyBusiness.pl, założycielka Lady Business Club, ekspert osobistego PR w internecie, pomysłodawczyni plebiscytu dla kobiet biznesu Lady Business Awards

Aktualnie doradza, wspiera w działaniach PR-owych i wizerunku online ponad 70 właścicielkom firm. Uczestniczyła w zmianie wizerunku marki osobistej w sieci ponad 300 właścicielek firm w Polsce, tworząc ich profile publiczne, planując strategie komunikacji marki w sieci.

Zamienia anonimowość w rozpoznawalność. Od 2012 pracuje z kobietami biznesu w obszarze osobistego marketingu, zwiększania ich widoczności w internecie. Tworzy strategie komunikacji marki w sieci stawiając na spójność i autentyczność przekazu. Prowadzi warsztaty z zakresu tworzenia profesjonalnych profili publicznych w sieci, Linkedin, wizerunku marki. Doradza w wyborze odpowiednich kanałów social media i narzędzi zwiększających zasięgi widzialności marki w sieci.

W 2012 została wybrana do grona 100 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, reprezentujących kobiety biznesu w Polsce. W 2013 otrzymała wyróżnienie w konkursie Pozytywista Roku w kategorii „Wizja i przywództwo”, organizowanym przez Fundację Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości Wokulski. W 2017 została zaproszona do Rady Kobiet Emirates& Europe Business Development Cluster oraz została wybrana do grona 20 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce i za granicą.

Katarzyna Krajewska – Turyczyn: W swojej pracy, każdego dnia, wykorzystuje wiedzę powiązaną z zakresu doradztwa wizerunkowego, fotografii i komunikacji graficznej. Zajmuje się kompleksowym wsparciem biznesu w budowaniu rozpoznawalności marki i zachęca swoich Klientów do inwestowania w wizerunek swojej marki – zarówno osobistej jak i firmowej.

Właścicielka agencji wizerunkowych KKT STUDIO oraz WYSOKA SZPILKA, kreatorka spotkań dla Kobiet 14nasty dzień miesiąca.

W ramach KKT STUDIO oferuje firmom i instytucjom doradztwo oraz tworzenie spójnej i nowoczesnej komunikacji graficznej, podkreślającej unikatowe cechy przedsiębiorstwa, a samym przedsiębiorcom, menadżerom i właścicielom firm pomaga w tworzeniu i fotograficznym dokumentowaniu oczekiwanego wizerunku osobistego. W ostatnich latach wyznaczyła sobie następny cel – poprawę samopoczucia kobiet, dodawania im odwagi i pewności siebie w codziennym życiu. Realizuje to z grupą ekspertów WYSOKIEJ SZPILKI poprzez działania edukacyjne, głównie dotyczące ubioru i wyglądu oraz jego wpływu na kobiety i na ich otoczenie. Misją Wysokiej Szpilki jest również promocja sesji zdjęciowych dla każdej kobiety jako nowoczesnego i sprawdzonego sposobu podniesienia własnej wartości.

Wysoka Szpilka przez lata swojej działalności urosła do projektu wspierającego kobiety zafascynowane rozwojem osobistym, świadomym budowaniem Silnej Marki Osobistej. Wysoka Szpilka inspiruje kobiety, nie tylko do zmiany obcasa na wyższy. Tu znajdziesz wszystko czego Ci potrzeba by doszlifować oraz pokazać światu Twój wizerunek – prywatny oraz biznesowy. Doradztwo wizerunkowe, konsultacje personalbranding, sesje zdjęciowe, spotkania ze stylistką. Z nami złapiesz głębszy oddech, otworzysz się na nowe i spojrzysz na siebie świeżym okiem.

************

O spotkaniach 14nasty dzień miesiąca:

Cykliczne spotkania dla Kobiet organizowane przez Wysoką Szpilkę. Formuła spotkań pozostała niezmienna. Kto był – ten wie! 🙂 Warsztaty, merytoryczne prelekcje i pogadanki prowadzone w luźnym, przyjacielskim i niezobowiązującym klimacie networkingowym. 14nasty dzień miesiąca to spotkanie zarówno towarzyskie, jak i biznesowe. Podczas nich można spotkać pełne pasji i energii życiowej kobiety.

O spotkaniach BRAINSTORM Z EKSPERTEM

To merytorczyne spotkanie dla kobiet biznesu organizowane przez Fundację Lady Business Club Business Women Foundation w ramach projektu edukacyjnego Makeyour business better. Celem projektu jest zwiększenie dostępu do specjalistycznej i praktycznej wiedzy biznesowej, podniesienie kompetencji w obszarze zarządzania i kierowania firmą, a także zapewnienie kontaktu z ekspertami i mentorami.

Ważnym elementem spotkań jest integracja kobiet biznesu, właścicielek firm, które mogą podzielić się swoim doświadczeniem, zadać pytania, znaleźć rozwiązania i inspiracje do dalszego działania.

Celem spotkania jest także promocja właścicielek i ich firm, możliwość prezentacji ofert i produktów.

Spotkania odbywają się regularnie w Warszawie, Sopocie i Katowicach.

Więcej informacji o Lady Business Club na stronie www.ladybusinessclub.com

***********

Aby potwierdzić miejsce kup bilet (liczba miejsc ograniczona)

KONTO BANKOWE Lady Business Club Business Women Foundation

Aleje Jerozolimskie 100, 00-807 Warszawa

Numer konta: 50 1050 1025 1000 0090 8028 0739

Tytuł przelewu: brainstorm 14.10.20

lub: TUTAJ

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym cyklu oraz patronem medialnym trójmiejskich spotkań z cyklu Brainstorm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.