„14nasty dzień miesiąca” (PATRONAT)

7 Sty

Już tradycją jest, że w ramach spotkań „14nasty dzień miesiąca” Wysoka Szpilka oferuje atrakcje, warsztaty, merytoryczne prelekcje i fotograficzne pogadanki prowadzone w luźnym, przyjacielskim i niezobowiązującym klimacie networkingowym. 14nasty dzień miesiąca to spotkanie zarówno towarzyskie jak i biznesowe, podczas których można spotkać pełne pasji i energii życiowej kobiety. Styczniowe spotkanie związane jest z noworocznymi marzeniami, pragnieniami, oczekiwaniami. Wysoka Szpilka zaprasza do tworzenia mapy marzeń, dzięki której zwizualizujesz swoje życzenia na Nowy Rok. To proste narzędzie, często wykorzystywane w dziedzinie rozwoju osobistego, także praktyce prawa przyciągania czy treningu podświadomości.

Zastanów się, o czym marzysz, czego pragniesz, za czym tęsknisz…… Będziemy rysować, malować, wycinać, kleić, komponować w myśl naszych marzeń, celów i pragnień. Tak, jak czujemy i potrafimy – zachęca Katarzyna Krajewska Turyczyn.

Zaproszony gość, stylistka Iwona Ziemiańska zachęci uczestniczki do rozmów i wspólnego analizowania, co ciekawego w modzie piszczy. Iwona opowie między innymi o trendach i jak nie zwariować na wyprzedażach oraz przypomni, co z klasycznych elementów garderoby powinno zawitać do naszych szaf.

Spotkanie odbędzie się w nowym, sopockim hotelu TESTA, w sali bibliotecznej, która zachwyca swą prostotą i elegancją.

W drugiej części spotkania uczestniczki zostaną zaproszone do hotelowej strefy SPA & Wellness, gdzie czeka na nie jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa, strefa relaksu.

Zabierz ze sobą strój kąpielowy, bo całego serca zachęcam do zamoczenia się w tym ciepłym jacuzzi! – zaprasza Katarzyna Krajewska Turyczyn.

Zapiszcie datę w kalendarzu!

14 stycznia 2019, od godziny 17.00, Hotel Testa w Sopocie.

Zarejestruj się już TERAZ.

…………………………………………………………………………………………………………………..
O WYSOKIEJ SZPILCE

Wysoka Szpilka przez lata swojej działalności urosła do projektu wspierającego kobiety zafascynowane rozwojem osobistym, świadomym budowaniem Silnej Marki Osobistej. Wysoka Szpilka inspiruje kobiety, nie tylko do zmiany obcasa na wyższy. Tu znajdziesz wszystko czego Ci potrzeba by doszlifować oraz pokazać światu Twój wizerunek prywatny oraz biznesowy. Doradztwo wizerunkowe, konsultacje personal branding, sesje zdjęciowe, spotkania ze stylistką. Z nami złapiesz głębszy oddech, otworzysz się na nowe i spojrzysz na siebie świeżym okiem.I spodoba Ci się to, co zobaczysz!

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.