SPOKO, czyli Społeczny Kosz

15 Lip

SPOKO, czyli Społeczny Kosz. Pierwsza na Pomorzu inicjatywa, która łączy NGO i biznes. Stworzona została nie dla zysku, lecz aby wspierać rozwój organizacji pozarządowych. Produktem, który ma to zapewnić jest pudełko. Jednak jest ono niezwykłe, bo można w nim znaleźć: … Read More »

Jak spędzić weekend #wGdyni

11 Lip

Podniebne ewolucje, świetna wielokulturowa kuchnia i żeglarskie emocje? Pod znakiem trzech gdyńskich znaków rozpoznawczych upłynie nadchodzący weekend. Wracająca do miasta letnia aura sprzyja aktywnościom w plenerze: piknikom, spacerom, żeglowaniu i kosztowaniu street foodu.

Wykład jasny pełny. Wszystkie tajemnice piwa w CN EXPERYMENT

10 Lip

14 lipca wszystko będzie jasne, wiedza będzie pełna. Lipcowe spotkanie z cyklu SCIENCE CAFE dla dorosłych w Centrum Nauki EXPERYMENT poświęcone zostanie pewnemu napojowi, który pija się od neolitu. Ale my do piwa, bo o nim mowa, podejdziemy od strony … Read More »

Jedziemy do Holandii!

8 Lip

Wakacyjne wojaże rozpoczyna wycieczka do Holandii! Podróżnicze warsztaty, które odbędą się 13 lipca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk, pozwolą małym odkrywcom poznać kulturę i zwyczaje jednego z państw Beneluksu. Wstęp bezpłatny!

Torus inicjuje nasadzanie drzew w Nadleśnictwie Lipusz

4 Lip

„Do nasadzenia” to akcja nasadzania drzew naterenie Nadleśnictwa Lipusz dotkniętego nawałnicą w 2017 roku, oddalonego 70 km od Trójmiasta. Jej kulminacja nastąpi w dniach 18-19 października – spod centrum biznesowego Alchemia w Gdańsku wyjadą autokary z pracownikami licznych trójmiejskich firm … Read More »

Horoskop 01.07. – 0707.

1 Lip

Raku, wyrośnij z krótkich spodenek. Nikt niczego za Ciebie nie zrobi. Panno, nie daj się nabrać na miłe słówka. Ktoś chce Cię wykorzystać.  A co czeka pozostałe znaki w nowym tygodniu? Sprawdźcie!