Google tłumaczem „Ubu Króla”?

22 Lut

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0PrintAleksandra Małecka i Piotr Marecki, przygotowali niecodzienne tłumaczenie dramatu „Ubu Król” Alfreda Jarry’ego. Translacji dokonano w całości za pomocą… Google Tłumacza. O pomyśle będzie można porozmawiać z nimi podczas spotkania 25 lutego o godz. 18.00 w sieni Instytutu Kultury Miejskiej. 

„Nowa edukacja finansowa – zdobądź ją w praktyce” tematem wrześniowego spotkania Platformy Mikroprzedsiębiorczości „Klucz”

20 Sie

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0Print14 września o godz. 17.00, na spotkaniu Platformy Mikroprzedsiębiorczości „Klucz” pod nazwą „Nowa Edukacja Finansowa – zdobądź ją w praktyce” o zawiłościach finansowych opowie Paweł Wencel.

Wiedza. Motor napędowy naszych czasów. Studia to nie wszystko*

18 Sie

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0PrintZamknijmy oczy i przenieśmy się do równoległej rzeczywistości. Rzeczywistości, w której sukces nie jest czymś niezwykłym, profesjonalizm stał się standardem, a wytrwałość w dążeniu do celu, cechą właściwą wszystkim – szefom, managerom, kierownikom działów i specjalistom.

,,Biznes nie ma wakacji”

11 Sie

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0PrintWe wtorek, 18 sierpnia 2015 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni, w godzinach 9:00 – 13:00 odbędzie się mini–konferencja z mottem przewodnim „Biznes nie ma wakacji”, zorganizowana przez Pomorski Klub Biznesu.

ZaProgramuj swoją karierę w IT z Geek Academy powered by Sii

7 Lip

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0PrintRusza innowacyjny program edukacyjny Geek Academy organizowany przez Sii w Trójmieście. Już za niecały miesiąc 15 entuzjastów nowych technologii zmierzy się z intensywną nauką programowania i testowania od podstaw. W te wakacje nie ma czasu na nudę – Geek Academy … Read More »

STARTER jedynym w Polsce partnerem globalnego programu Microsoft – BizSpark Plus

24 Cze

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0PrintGdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER jako jedyny polski akcelerator, tuż obok światowych gigantów, tj. Techstars, ERA, MassChallenge, Seedcamp czy 1871, został wybrany przez Microsoft partnerem programu BizSpark Plus. Współpraca daje STARTEROWI możliwość oferowania startupom grantu technologicznego na usługi chmurowe Microsoft AZURE … Read More »

GEEK GIRLS CARROTS #29 TRÓJMIASTO

23 Cze

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0PrintKolejne spotkanie trójmiejskiej społeczności Geek Girls Carrots odbędzie się już 29.06 w Pomorskim Parku Naukowo–Technologicznym . Misją społeczności jest promowanie kobiet w IT, networking i samorozwój oraz zachęcanie kobiet do podejmowania wyzwań w branżach związanych z nowymi technologiami.

Czwartkowe spotkanie Social Media

23 Cze

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0PrintJuż w najbliższy czwartek (25.06) odbędzie się kolejne spotkanie dla wszystkich interesujących się social mediami. Jeżeli bliskie są Wam tematy z marketingu, psychologii, mediów, nowych technologii, to na pewno znajdziecie coś dla siebie podczas kolejnej edycji Social Media Czwartku, która tym … Read More »