„Świat według Trumpa”

21 Maj

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0PrintJak zmieniły się Stany Zjednoczone, odkąd Donald Trump objął urząd prezydenta? To temat wykładu dr Ryszarda Schnepfa, który przez 4 lata pełnił funkcję ambasadora RP w Stanach Zjednoczonych. Na wydarzenie zaprasza Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Wstęp wolny, ale … Read More »

Księgowość 4.0, czyli technologia przejmuje kolejny sektor

17 Maj

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0PrintSpółka Think Tank Finance z Gdyni wprowadziła na rynek Taxomatic, pierwszy program do pełnej księgowości dostępny online. Narzędzie pozwala na zarządzanie finansami przedsiębiorstwa w oparciu o Księgi Handlowe oraz Książkę Przychodów i Rozchodów. Przedsiębiorcom daje dostęp do szeregu funkcjonalności operacyjnych … Read More »

Transcom szuka pracowników z językami i rozpoczyna współpracę z AIESEC Gdańsk

15 Maj

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0PrintTrójmiasto w ostatnich latach stało się jednym z ważniejszych w Polsce graczy na rynku usług dla biznesu (BPO/SSC). Tak jak w całym kraju, również i w Trójmieście branża ta obfituje w projekty językowe. Jak podaje ABSL, aż 13 działających tu … Read More »

Gdańsk ponownie z Kursem na HR

14 Maj

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0Print24 maja w hotelu Hilton w centrum Gdańska odbędzie się jubileuszowa, X edycja konferencji Kurs na HR. Jest to ogólnopolski cykl spotkań, na którym poruszane są najbardziej istotne kwestie dot. rozwoju rynku pracy. Organizatorem wydarzenia jest Grupa Progres, jeden z … Read More »

Dlaczego uczniowie nie chcą wychodzić ze szkoły?

10 Maj

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0PrintUczniowie Szkoły Podstawowej nr 24 w Gdańsku nie chcą opuszczać murów szkoły. Wszystko to dzięki połączeniu nowych technologii, wykorzystania wyjątkowych pomocy dydaktycznych, pogłębionego warsztatu nauczycieli, wszechobecnej kreatywności i komunikacji empatycznej. Nie obyło by się to bez udziału w projektach finansowanych … Read More »

Masz wyjątkowe biuro w Trójmieście? Zgłoś je do konkursu OFFICE SUPERSTAR 2018

8 Maj

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0PrintPrawie 90% pracowników biurowych deklaruje, że design miejsca pracy jest dla nich ważny – wynika z raportu Leesman Index „The Next 250k”. Dlatego biura coraz częściej to innowacyjne i inspirujące przestrzenie. Najciekawszych przykładów aranżacji poszuka CBRE w drugiej edycji konkursu … Read More »

Naukowcy z Trójmiasta Liderami Ochrony Zdrowia

26 Kwi

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0PrintW trakcie XXIII Międzynarodowego Kongresu Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia odbywającego się w Katowicach, naukowcy z Trójmiasta pracujący nad urządzeniem do szybkiego określenia, który antybiotyk będzie działał dla pacjenta, zostali wyróżnieni tytułem Liderów Ochrony Zdrowia za swój innowacyjny pomysł.