Weekend z rowerowymi imprezami Czesława Langa w Gdańsku (PATRONAT)

22 Maj

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0PrintTo będzie prawdziwie sportowy i rowerowy weekend w Gdańsku. W sobotę zostanie rozegrana druga w tym sezonie edycja wyścigu szosowego dla amatorów Lang Team Race. W niedzielę każdy kto ma rower i kask, może wystartować w Vienna Life Lang Team … Read More »

Jak spakować się na wyprawę w góry? (PATRONAT)

22 Maj

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0PrintW sobotę, 26 maja, o godzinie 12:00 w Centrum Handlowym Osowa odbędą się warsztaty z podróżnikiem Pawłem Klejborem, który podczas zajęć zaprezentuje sprzęt alpinistyczny i opowie o udzielaniu pierwszej pomocy w górach.

Spotkanie branży e-commerce tym razem w Gdyni! (PATRONAT)

21 Maj

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0PrintPo 8 udanych edycjach w Krakowie, Białymstoku, Katowicach i Warszawie, czas na ostatni w sezonie wiosennym InCommerce, tym razem w Gdyni. 7 czerwca spotykamy się w Gdyni, by po raz kolejny porozmawiać o sposobie na poprawę konwersji i zwiększanie sprzedaży … Read More »

Pracuj z dzieckiem, załóż rodzinę zastępczą!

21 Maj

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0PrintPraca z dzieckiem jest Twoim powołaniem? Z nią wiążesz swoją przyszłość zawodową i prywatną? Odwiedź w środę, 30 maja Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie przy ul. Leczkowa 1 A lub ośrodki adopcyjne przy al. Hallera 14 i ul. Myśliwskie Wzgórze 18A/2 … Read More »

13. nominacje do Nagrody Literackiej GDYNIA

20 Maj

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0PrintKapituła 13. edycji Nagrody Literackiej GDYNIA wskazała nominowanych w czterech kategoriach: eseistyka, poezja, proza, przekład na język polski. Do gdyńskich Kostek Literackich, podobnie jak w roku ubiegłym, zgłoszono blisko 430 tytułów. Nominacje po raz pierwszy ogłoszone zostały w reprezentacyjnym pałacu … Read More »

50 dni do V Światowego Zjazdu Gdańszczan

18 Maj

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0PrintTożsamość i kultura marynistyczna – to dwa hasła przewodnie tegorocznego V Światowego Zjazdu Gdańszczan, który odbędzie się między 6 a 8 lipca. W programie m.in. specjalna odsłona Mobilnego Muzeum Gdańska, program kulturalno – tożsamościowy na Zielonym Moście, specjalna edycja Nocy … Read More »

Komputronik Biznes i Fundacja Carrots w Trójmieście

17 Maj

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0Print21 maja w Gdańsku odbędzie się spotkanie Geek Girls Carrots i Komputronik Biznes. Podczas wydarzenia odbędą się prelekcje specjalistek z branży IT, będzie też czas na networking. To pierwsze z trzech wydarzeń, zaplanowanych wspólnie przez integratora IT i Fundację Carrots.

Ladies Night: „Pozycja obowiązkowa” (KONKURS)

15 Maj

Facebook0TwitterGoogle+0Pinterest0PrintKolejny wyjątkowy wieczór dla Pań przygotowany przez Cinema City w ramach cyklu „Ladies Night” odbędzie się w czwartek 25 maja o godz. 19:30, w przeddzień Dnia Matki. Głównym punktem imprezy będzie przedpremierowy pokaz komedii „Pozycja obowiązkowa” w znakomitej obsadzie. Diane … Read More »