Turniej Tenis 10. Wyniki

13 Lut
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Print this page

12.02.2017r. na kortach Sopot Tenis Klubu rozegrano kolejny turniej Tenis 10 z cyklu Puchar Prezesa Pomorskiego Związku Tenisowego w kategorii pomarańczowej i czerwonej.

W grupie pomarańczowej dziewcząt trzy pierwsze miejsca zajęły zawodniczki STK Sopot: I miejsce Hania Giżewska, II miejsce Zuzia Kalisz-Fedoruk, III miejsce Paulina Grechuta.

W grupie pomarańczowej chłopców I miejsce wywalczył Radek Jarocki z Gdyni, II miejsce zajął Jaś Werbliński z Kalisza, III miejsce przypadło Antoniemu Bilskiemu z Bydgoszczy.

Kategoria pomarańczowa: I miejsce Hania Giżewska, II m Zuzia Kalisz-Fedoruk, III m Paulina Grechuta —  Jarek Słoma, Zuzia Kalisz-Fedoruk, Marta Bogucka i Adrian Kowalski
Kategoria pomarańczowa: I miejsce Hania Giżewska, II m Zuzia Kalisz-Fedoruk, III m Paulina Grechuta — Jarek Słoma, Zuzia Kalisz-Fedoruk, Marta Bogucka i Adrian Kowalski

W grupie czerwonej I miejsca zajęli Ksawery Kierwiak i Zuzia Giżewska.

Źródło: Informacja prasowa.