Siatkarki PGE Atom Trefl zrobiły niespodziankę kibicom

15 Gru

Pomimo meczów w ORLEN Lidze i Europejskiej Lidze Mistrzyń, siatkarki PGE Atomu Trefla Sopot znalazły chwilę na zrobienie świątecznej niespodzianki swoim kibicom. W jeden z grudniowych dni wicemistrzynie kraju udały się do piekarni, aby tam upiec dla swoich kibiców bożonarodzeniowe pierniki.

Podczas nagrania uwiecznione zostały kulinarne popisy czwórki przedstawicieli Atomowej drużyny. W piekarni zagościli kapitan zespołu – Anna Miros, a także Maja Tokarska, Brittnee Cooper oraz trener drużyny, Lorenzo Micelli.

– Pieczenie pierników było dla nas fajnym wyzwaniem! W kuchni czułyśmy się wszystkie bardzo dobrze, więc bez problemów poradziłyśmy sobie ze zrobieniem i wyrobieniem ciasta, a później dobraniem odpowiedniej przyprawy. Włożyłyśmy w to sporo serca, więc mamy nadzieję, że zasmakują one naszym kibicom – mówi o klubowej akcji Miros.

Mimo napiętego harmonogramu gier, sopocianki bardzo ucieszyły się na wieść o tym, że będą mogły w ten szczególny sposób złożyć życzenia kibicom.

 Cieszę się, że możemy w ten szczególny sposób życzyć naszym kibicom wszystkiego dobrego na ten bożonarodzeniowy okres. To zawsze coś innego, coś od nas. Wizyta w piekarni bardzo mi się podobała, a najbardziej pozytywnie wypadł według mnie nasz trener! Okazało się, że ma smykałkę do gotowania! – podsumowała z kolei Tokarska.

Dla kibiców przygotowano łącznie 1500 pierników, które były zarówno ręcznie robione, jak i pakowane. Wszystkie słodkości zostały rozdane kibicom 13 grudnia podczas ostatniego w tym roku kalendarzowym spotkania ligowego z drużyną z Rzeszowa.

To było świetne doświadczenie, które przeżyliśmy razem z koleżankami z zespołu i trenerem. Takie odejście od naszych codziennych obowiązków i po prostu świetna zabawa z robieniem pierników. Szczególnie, że trafią one do naszych kibiców – podsumowała akcję Cooper i dodała ze śmiechem – Powiem więcej: jeżeli miałabym teraz wybierać, zdecydowanie prostszą czynnością od grania w siatkówkę byłoby dla mnie pieczenie ciastek!

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.