Rekrutacja zawodników do Seahawks!

5 Paź

7 października 2016 roku o godzinie 19.30 na Narodowym Stadionie Rugby rozpocznie się rejestracja na rekrutację do Klubu Futbolu Amerykańskiego Seahawks. Po rejestracji rozpocznie się rekrutacja a następnie trening dla nowych zawodników, gdzie trenerzy będę mogli całkowicie skupić się na nowych rekrutach przygotowując ich do treningów z bardziej doświadczonymi kolegami.

Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres: rekrutacja@seahawks.pl, lub wypełnić formularz na stronie:www.seahawks.topliga.pl/kontakt/.

Prosimy o zabranie ze sobą stroju sportowego (jeśli chodzi o obuwie to najlepiej korki) – informują rekruterzy. I dodają: – Posiadamy 2 Kluby w dwóch najwyższych klasach rozgrywkowych w Polsce (Topliga , PLFA I). Jesteśmy Mistrzami Polski 2012, 2014, 2015 (Seahawks Gdynia), Wicemistrzem Polski 2006, 2008, 2016 (Seahawks Gdynia), jesteśmy Wicemistrzami PLFA II 2014 i PLFA I 2015 (Seahawks Sopot), jesteśmy Mistrzami Polski 2012 PLFA 8 (Seahawks Gdynia B). Zapewniamy komfortowe warunki treningowe, na jednym z najlepszych obiektów sportowych w Polsce! Nasi trenerzy to wykwalifikowana kadra trenerska z Polski i zagranicy!

Zostań częścią żółto czarnej rodziny i kontynuuj tradycję wygrywania!

re

Przyjdź! Sprawdź się! Nieważne ile masz wzrostu, wagi! Futbol jest sportem dla każdego, tu każdy znajdzie swoje miejsce!

07.10.2016r. godzina 19:30 – Narodowy Stadion Rugby (Kazimierza Górskiego 10, 81-538 Gdynia).

Źródło: Informacja prasowa.

 

One Reply to “Rekrutacja zawodników do Seahawks!”

  1. An interesting discussion is value comment. I think that you must write extra on this matter, it won’t be a taboo subject but usually individuals are not sufficient to talk on such topics. To the next. Cheers

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.