Pierwsza w Polsce atrakcja inspirowana driftem powstaje na Stadionie Energa Gdańsk

30 Maj

Chcesz poczuć się jak Ken Block, znany amerykański kierowca rajdowy? Teraz masz taką okazję! W czerwcu na Stadionie Energa Gdańsk otwarty zostanie specjalny tor Crazy Cart do wyjątkowych ewolucji za kierownicą. Tu nie liczy się czas, tylko efektowne pokonywanie przeszkód! Ciasne zakręty, triki i widowiskowe wiraże… Gaz do dechy, ręczny i jedziemy!

Stadion Energa Gdańsk poszerza ofertę Fun Areny, największego centrum rozrywki na Pomorzu i jako pierwszy w kraju wprowadza gokarty stworzone dla miłośników samochodowych ewolucji. Crazy Cart, maszyny rodem ze Stanów Zjednoczonych. Przyjdź i sprawdź czy drzemie w tobie dusza kierowcy rajdowego!

Crazy Cart to wyjątkowe pojazdy stworzone do driftowania. Ich konstrukcja powstała w Stanach Zjednoczonych. Początkowo przeznaczone były dla kierowców rajdowych i gwiazd sportów ekstremalnych. Z czasem stały się tak popularne, że urosły do rangi nowej formy rozrywki. Te niewielkie maszyny rozpędzają się do prędkości 20 kilometrów na godzinę. Wyposażone są w hamulec ręczny, sekret widowiskowej jazdy, który gwarantuje niepowtarzalne manewry.

Wielu ludzi marzy o tym, żeby spróbować swoich sił w jeździe wyczynowej, ale nie mają do tego okazji, ani odpowiedniego sprzętu. Postanowiliśmy to zmienić i wprowadzić pierwszy w Polsce profesjonalny tor do driftowania – mówi Hubert Szczęśniak, właściciel Crazy Cart. –  Nasze gokarty pozwalają poczuć się jak kierowca rajdowy, sprawdzić swoje umiejętności „za kółkiem” i doskonalić sztukę jazdy wyczynowej – dodaje.

Nowa atrakcja powstanie na promenadzie wewnętrznej Stadionu, przy trybunie niebieskiej. Będą mogli z niej korzystać dorośli oraz dzieci od 9 roku życia. Oczywiście za zgodą, lub pod opieką rodzica. Do dyspozycji odwiedzających będzie 5 gokartów. 10 minut jazdy wyjątkową maszyną to koszt 30 złotych. Na tor będzie można wejść przez promenadę zewnętrzną przy niebieskiej trybunie Stadionu. Zapisy pod numerem: 786 830 243 lub w Fun Arenie. Atrakcja będzie czynna od 3 czerwca do początku września.

Niezapomniana zabawa i #MocWrazeń gwarantowane!

Bardzo się cieszymy, że Stadion Energa Gdańsk jest pionierem w kolejnej dziedzinie. Jako pierwsi wprowadziliśmy przy obiekcie sportowym bungee, stworzyliśmy kolejkę tyrolską, którą można zjechać nad murawą, a teraz zaparkują u nas nietypowe gokarty – komentuje Karolina Żurawska, Dyrektor Działu Konferencji, Eventów i Atrakcji Stadionu Energa Gdańsk. –  Jesteśmy przekonani, że nowa atrakcja przyciągnie na Stadion wielu odwiedzających i jeszcze bardziej uatrakcyjni naszą ofertę rozrywkową – dodaje.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.