Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kobiet i Mężczyzn

27 Lip
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Print this page

W dniach 23-25.07.2016 na kortach Sopot Tenis Klub rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kobiet i Mężczyzn. Najlepszą zawodniczką została Marta Gałka ( AT Promasters Szczecin) , II miejsce zajęła Paulina Bednarczyk (WTT Wejherowo) , III miejsce wywalczyła zawodniczka STK Carolina Cerowska.

W turnieju mężczyzn zwyciężył Adam Mlazga ( Redeco Wrocław), drugie miejsce zajął Adrian Kowalski (Sopot Tenis Klub ), trzeci był Arnold Kokulewski ( GKT Nafta Zielona Góra ) a na czwartej pozycji uplasował się Marcin Skowroński ( RKT Return Radom).

W turnieju głównym startowało 16 zawodników i 9 zawodniczek. Turniej był rozgrywany systemem grupowym.

Źródło: Informacja prasowa.