„Number One Cup” zawita do Gdańska

9 Lis

Number One Cup to turniej dla młodych adeptów piłki nożnej, którzy za kilka lat mogą stać się piłkarzami reprezentującymi grę na najwyższym poziomie. Kwalifikacje do turnieju odbędą się w dniach 17-18 listopada. Najlepsi zagrają w finałach 1 i 2 grudnia. Turniej przeznaczony jest dla kategorii wiekowej U-13.

Finał NUMBER ONE CUP odbędzie się 1–2 Grudnia na Olimpijski FC w Gdańsku. O zwycięstwo powalczą 24 drużyny z całej Europy. Zobaczymy m.in. takie zespoły jak: Feyenoord Rotterdam, PSG, Juventus Turyn, Bayer Leverkusen, Sparta Praga, Karpaty Lwów, Ruch Wynnyki, Everton, Śląsk Wrocław, The 8, Zagłębie Lubin, 1 FC Frankfurt, Wisła Kraków, West Ham United, Inter Mediolan, Sheffiled United, Fablok Chrzanów, Znicz Pruszków, GKS Katowice.

Spotkanie zawodników z różnych części Europy to nie tylko sportowe zmagania. To również okazja aby wymienić sportowe doświadczenia oraz nawiązać nowe znajomości. Kto wie ilu z tych chłopaków zobaczymy za kilka lat w światłach największych sportowych aren Europy?

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.