Nightskating Pomorze po raz szósty

27 Wrz

Ostatnie ciepłe dni w roku warto spędzić aktywnie i na świeżym powietrzu. Wiedzą o tym organizatorzy NightSkating Pomorze – nocnego przejazdu na rolkach ulicami Gdańska. Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 września. Będzie to ostatnia impreza w sezonie.

NightSkating Pomorze #6 rozpocznie się o godz. 19.00przy Stadionie Energa Gdańsk, gdzie zaplanowano start i metę peletonu. Pierwsze pół godziny zajmą warsztaty rolkowe ze szkołą Roll4All. Kwadrans później uczestnicy przy dźwiękach muzyki wyruszą na wspólne pożegnania lata. Trasa o długości ok. 21 km przebiega m.in. przez ul. Marynarki Polskiej, Kliniczną, Hallera i Legionów. Rolkarze będą poruszać się ze średnią prędkością 12-15km/h. Koniec przejazdu planowany jest ok. godz. 21.30.

O bezpieczeństwo uczestników zadbają policja oraz służby medyczne. Organizatorem wydarzenia jest Roll4All, współorganizatorem Stadion Energa Gdańsk. Udział w imprezie jest bezpłatny. Więcej informacji oraz regulamin wydarzenia pod adresem:
https://www.facebook.com/events/539163713181848/.

Miłośników rolek z pewnością ucieszy fakt, że w już październiku w FUN ARENA – stadionowym centrum rozrywki powstanie nowa atrakcja – Skate Arena. Będzie to pierwsza i jedyna na Pomorzu kryta hala do jazdy na rolkach, wrotkach, deskorolkach i hulajnogach. Na gości czekać będzie płaska strefa do jazdy, część skateparkowa dla wyczynowców, strefarelaxu oraz wypożyczalnia i sklep rolkowy. To świetna oferta dla osób, które nie chcą rezygnować
z aktywności przez okres jesienno – zimowy.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.