Królewskie pożegnanie Siódmiaka w ERGO Arenie

1 Gru

To będzie pożegnanie z wielką pompą. Artur Siódmiak w reprezentacji Polski grał od 1998 roku, a teraz kończy swoją przygodę z piłką ręczną. Pierwsze lata swojej kariery spędził w gdańskim Wybrzeżu, stąd nie może dziwić, że swój wielki mecz rozegra w ERGO Arenie. „PGNIG Super Mecz: Polska – Reszta Świata” odbędzie się 15 grudnia o godzinie 18.

Pożegnanie Artura Siódmiaka ma być takie, jak cała jego kariera – na najwyższym światowym poziomie. 38-letni zawodnik razem z reprezentacją Bogdana Wenty dwukrotnie stawał na podium Mistrzostw Świata. Teraz król Artur może liczyć na swoich przyjaciół, którzy przyjadą do ERGO Areny na mecz kończący karierę Siódmiaka. Po dwóch stronach boiska staną największe polskie gwiazdy piłki ręcznej – m.in. Karol Bielecki, Mariusz Jurasik, Michał Jurecki i Sławomir Szmal oraz utytułowani zawodnicy zagraniczni (m.in. Ivan Cupic, Uros Zorman).

Pojedynek Polska – Reszta Świata rozpocznie się o godzinie 18, ale emocje dla kibiców rozpoczną się już trzy godziny wcześniej. O 15 odbędzie się mecz I ligi piłki ręcznej Wybrzeże Gdańsk- Spójnia KAR-DO Gdynia, natomiast następnie na parkiecie zostanie rozegrany mecz VIP.

Na trybunach również nie zabraknie znanych osobistości. Swój udział w imprezie potwierdzili: Dariusz Michalczewski, Piotr Gruszka, Robert Korzeniowski, Kajetan Kajetanowicz, Krzysztof Skiba, Leszek Blanik, Iwona Guzowska, Radosław Majdan, Adam Korol, Piotr Świerczewski, Mariusz Czerkawski, Grzegorz Kacała czy Michał Probierz.

W sprzedaży są już wejściówki na niedzielny mecz piłki ręcznej – najtańsze z nich kosztują 10 zł (ulgowy) oraz 20 zł (normalny). Mecz będzie transmitowany na żywo za pośrednictwem stacji Polsat Sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.