Kamil Majchrzak awansuje

14 Cze

13 czerwca na kortach Sopot Tenis Klubu dokończono gry I rundy turnieju zawodowego tenisa ITF Futures Men’s SOPOT CUP, z pulą nagród 15 000 $. Do drugiej rundy awansował faworyt tego turnieju – Kamil Majchrzak, który pokonał Adama Chadaja 6:2, 6:1. Do drugiej rundy awansował także zawodnik z Sopotu – Kamil Gajewski, który ograł Michała Mikułę 4:6, 7:5, 6:4. W turnieju będzie można dopingować jeszcze jednego Polaka – Pawła Ciasia.

Sympatyków tenisa zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom dziś od godziny 11.00. Na korcie centralnym w pierwszym pojedynku Kamil Gajewski zmierzy się z numerem dwa turnieju – Zdenkiem Kolarem z Czech . Po tym meczu na kort wyjdzie Kamil Majchrzak który rozegra pojedynek z Niemcem Georgem Von Massow. Dzisiaj obejrzymy jeszcze dwa pojedynki turnieju gry pojedynczej pomiędzy Ricardo Hocevarem a Jonathan Mridha i Robinem Stankiem z Peterem Hellerem oraz cztery deble. Zapraszamy do kibicowania – zachęcają organizatorzy.

Już dziś chcemy także zaprosić Państwa na finał gry pojedynczej, który odbędzie się w niedzielę 18.06.2017r o godz.13.00 na korcie Centralnym w Sopocie, ul.Ceynowy 5. Przewidujemy wiele atrakcji dla publiczności, m.in.:  losowanie rakiety tenisowej Prince oraz akcesoriów tenisowych firmy Prince,  losowanie kosmetyków tenisowych marki Ziaja,  gry i zabawy dla dzieci od godz .11.30 – zamek i zjeżdżalnia dmuchana i wiele innych – dodają organizatorzy.

Fot.tyt.: Sopot Tenis Klub.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym turnieju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.